biely jazyk

lentilkac

Ja by som takym doktorom nieze zvysil platy (ako sa stale domahaju), ale prave naopak, znizil na 300 EUR hrubeho mesacne, pokym by sa nezacali normalne spravat a neuvedomili si, co vsetci prisahali!!!

lentilkac

Veru tak zu17 pomoci sa dnes nedockas. Ajked si platis zdravotne poistenie, nakoniec si vzdy musis pomoct sama. Takeho doktora moze robit hocikto aj bez mediciny! Takeho, ze pride pacient a ten sam povie, co mu je a este aj ake lieky na to potrebuje. V opacnom pripade ta kazdy doktor posle prec (este ta ja vysmeje), jedine pokial sa tam doplazis tak potom trochu spozorneju, ale vzapati povedia, ze si prisla neskoro!!!

zu17

lentilkac plne suhlasim, ale dnesny lekar ti nepredpise nic na celkove odplesnenie tela, lebo ak to nemaju potvrdene (co sa tazko zevraj dokazuje napr. taka candida), tak ti nic nepredpisu a robia ti dalsie zbytocne testy. Ja ked som mala min. rok helicobaktera a isla som k lekarke s tym, ze si myslim, ze ho mam, lebo ho mala aj mama a ze mam viacere jednoznacne priznaky tak ma poslala na sono brucha, potom na dalsie vysetrenie (uz ani neviem, co to bolo) a az posledna moznost (z jej strany) bola ta, ze mi dala listok na gastro! A ja som stratila cca 1,5 mesiaca casu!!! Konec s tymi lekarmi!

lentilkac

Lebo ja mam pocit, ze (okrem zenskych ochoreni) sa lekari tvaria ako keby mykozy ani neexistovali a pritom mam pocit, ze nimi trpi kazdy druhy clovek.

lentilkac

Napadlom a, nie je mozne zajst priamo za osetrujucim lekarom a poziadat ho o predpisanie nejakych silnych liekov na potlacenie alebo uplne znicenie mykoz v tele? Lebo co som pozeral tak vsetky tie volne predajne doplnky vyzivy su velmi drahe a je otazne, ci vobec pomozu. Nemam chut investovat 50 EUR za vseliake oleje a potom sa chytat za hlavu, ze mi to vobec nepomohlo. A ak lekar moze predpisat nejake oficialne liecivo so silnym ucinkom tak si clovek zvycajne trochu doplati a ma? Ma tu vobec niekto skusenost s tym, ze by mu lekar predpisal taketo lieky (nemyslim iba na zeny a na zenske problemy, ale celkovo na mykozy v tele). Lebo ja som sa bol v lekarni pytat na niektore take lieky a bez predpisu mi to uplne odmietli predat a to som chcel zaplatit plnu cenu.

zu17

zara, ja som mala ostatne priznaky :-) ale zapach z ust som nezaznamenala... a ANO, podari sa ti schudnut, ja som schudla za 2 tyzdne 4kg...

zara

zu17
ja som myslela,ze si mala tiez tento problem,lebo si pisala,ze si mala take priznaky ako ja :-)
praveze u mna je problem ten zapach, ale mozem povedat,ze dnes drzim treti den tu dietu a jazyk na moj podiv mam bez povlaku ruzovy,len ten zapach je stale...
podari sa mi u tejto diety aj trocha schudnut?

zu17

zara

mas zapach z ust? Lebo ja som zapach nemala, len biely jazyk (+ine priznaky), ale biely jazyk este mam... a to uz treti tyzden drzim! Ale ked si spomeniem na to, ze som rok brala atb...tak to asi nebude tak skoro, kym sa moje telo "odmori"... :-(

zara

zu 17

drzim dnes treti den tu protikvasinkovu dietu,chcem sa spytat za aku dobu sa to vyriesi s tym zapachom,lebo zatial sa nic moc nezmenilo,akurat nemam ten povlak na jazyku,ale zapach je...
dakujem