zvlastne ! PROSIM, poradte

Príspevok v téme: zvlastne ! PROSIM, poradte
joj zase

Ahojte, pred rokom sa mi uz stalo, ze som v 21.den cyklu zacala slabucko krvacat a trvalo to tri az pat dni, asi dva alebo tri mesiace, doktor povedal ze to je normalne. Teraz som uzivala dlhsiu dobu antibiotika a zacal mi zas na 21.den tmavohnedy vytok, neskor s primesou krvi a akoby take kusky maternice mi vychadzaju :/ viete co myslim. ale nevyteka to, len to vzdy najdem na toaletnom, a je toho dost.. Myslite ze to moze byt tymi antibiotikami alebo co? Tehotna by som nemala byt, raz sme sice pouzili pharmatex ale pochybujem ze... :/

jajkafr

keby si mala spontánny potrat podľa mňa by si veľmi krvácala mala by si strašné bolesti v podbrušku určite by to nebolo len také špinenie ako popisuješ nemala by si len trošku krvi na toaletnom papieri pri utretí sa ale krvácala by si tak ako pri menzese možno aj viac skús sa na to opýtať lekára ten ti povie určite viac veď má na to školu

jajkafr

nemáš začo áno mala tak ako popisuješ tiež som sa zľakla a letela s tým k lekárke našťastie to nič vážne nebolo :)

jajkafr

no takže ide o ovuláciu niektoré ženy majú takú silnú ovuláciu že majú hnedý výtok mne sa to objavilo asi tak pred dvoma troma mesiacmi bola som s tým u lekárky a povedala, že to je ovulácia odvtedy som to však už nemala ale keď máš obavy zájdi za gynekológom a keď on povie že si v poriadku tak to je fakt len ovulácia

joj zase

len ja mam cyklus tak 30-35 dni. cize v tomto case by som skor mala mat ovulaciu. ale zacalo toto. ale to je na tom cudne, ze mi to netecie, iba vzdy na toaletaku najdem kusky maternice :( pripadne tmavohnedy, alebo krvavy vytok..

jajkafr

ahoj keďže to máš tesne pred menštruáciou tak to môže byť ok viacero žien má najprv hnedý výtok a až potom začne krvácať môže to byť tiež ovulácia nie každá žena ju má presne v strede cyklu