ja neviem

kamilkaaa

heh :D ja to mam tiez tak isto a tiez mi to prekaza a hlavne mi prekaza ten zapach.Ja sa spolieham na to ze to su hormonalne vykyvy a ked prejde puberta prejdu aj ako si to ty nazvala sople.A kazdy den sa sprchujem,niekedy aj viac krat za den.Ale neznepokojuj sa je to normalny jav ked si v puberte :D

zuzic

ale no:) vy sa jej prestante smiat, ty prestan nadavat a je to vyriesene:D ten vytok mavam obcas aj ja a je to podla mna normalne

papulqa

heh prepacte som sa zmylila s prispevkom :) ale na tvoj problem, neries to ono je to prirodzene, do 16roku by ti to malo zmyznut samo :)

papulqa

mne moj gynekolog poradil jedno, okrem toho co ste tuna uz spominali (nejest sladke, vyhybat sa alkoholu a pod.).. pri sprchovani netreba pouzivat mydlo, skor sprchovy gel.. ja osobne pouzivam sprchovy cistiaci gel z oriflamu, ktory ma vyvazene pH a okrem toho obsahuje aj prirodnu kyselinu mliecnu, ktora pomaha obnovovat pH v posve.. vyskusaj, mne osobne sa stav zlepsil a dosial nepocitujem zeby sa mi kvasinky vratili :)

polosmej

Je to uplne normalne. Ak este nemas menstruaciu, mozes ju v najblizsej dobe ocakavat. vytokmi sa posva sama cisti. Pravopis mas fajn.