hľadám kamošku

Príspevok v téme: hľadám kamošku
cibiuza

čaute :D mám 21 rokov a rada by som do leta schudla nejakých 10 kíl... hľadám kamošku, s ktorou by sme si vymieňali rady a skúsenosti. môj jediný problém je, že nenávidím cvičenie a radšej budem týždeň hladná, akoby som mala cvičiť. jediný môj pohyb je v podstate, že chodievam často pešo a dávam prednosť napríklad schodom pred výťahom. kto je na tom podobne, mi môže napísať na pokeci na nick "cibiuza"

katalinka

ahojky...bola som off....takže mám 26, kedy začneme, a čím, nemám chuť na 90 dňovku, máš niečo lepšie v pláne?

zuzic

binghinko ved to bolo na srandu:)) sa neurazaj hned:)no ale skus este nieo vymysliet a to zoberem ok? len pekne skus este mysliet:DD ha a viem klamat:) len tuto to nejak sa neda:)) sorry ale teraz mam horsie problemy ako vodu takze sa napi aj za mna a nazdravie :P
PS: teraz ma asi zabijes citim to:DD

bingham

tak ja neviem nic vymysliet hej ???....ked ti dam slusny navrh....tak odmietnes....jaaaaj....tazke to je s tebou :DDD....no nic....dufam ze mas pri sebe poharik s vodou....aby ti bolo jasne...ta bude kontrolovat aj na dialku.. :))) este stastie ze nevies klamat :DDD teda dufam :))

zuzic

lost hlavne sa zabavaju okoloiduci ked sa zrubem:DD

bingham ale ne:DD nevymyslaj ja som neni tvrdy oriesok to ty nevies vymysliet nic vhodne:DD