Hrčka na stehne veľkosti hrášku

Príspevok v téme: Hrčka na stehne veľkosti hrášku
rejocka

Ahojte,môže mi niekto poradiť,môj manžel si našiel hrčku na stehne,je veľkosti hrášku,dá sa normálne chytiť a je tvrdá,jasné,že ideme k dr.len teraz sú dovolenky do polovice januára,tak ak má niekto nejaký podobný problém,tak prosím vás napíšte,že z čoho to vzniká,ako sa to lieči,či to musia chirurgicky odstrániť,či to nemože byť nádor.vďaka

Kika30111

Dobrý deň,
Mám taký problém. Našla som si hrču o velkosti pinpongovej loptičky na zadnom stehne. Je nebolestivá. Mám ju tam asi 3týždne. Môže to byť niečo závažné? Alebo ako mám postupovať.
Ďakujem

Kika30111

Dobrý deň,
Mám taký problém. Našla som si hrču o velkosti pinpongovej loptičky na zadnom stehne. Je nebolestivá. Mám ju tam asi 3týždne. Môže to byť niečo závažné? Alebo ako mám postupovať.
Ďakujem

rejocka

Ahojte,tak dnes tú hrčku manželovi ambulantne vyberali a posielali na cytologiu avýsledky budeme vedieť o týždne,snáď bude všetko ok.pekný večer

rejocka

Ahojte,no tak sme dnes boli u dr.tak manžel má D23.5-neurofibroma seu lymfatická uzlina-vo štvrtok mu to idú vyberať a potom posielať,do vtedy sa zbláznim,nevie mi niekto bližšie povedať,niečo k tomu,kým prídu výsledky?vďaka

rejocka

Ahojte,ďakujem,snáď to budú tie tukové,má takú aj na chrbáte no tá je dovonku,tá v stehne je vnútri a nieje bolestivá a to si ako myslela,že roztláčať,je to dosť tvrdé a to sa nič nestane?vďaka a pekný večer.

arabela23

moj znamy mal tiez tieto hrcky. Mal ich na rukach, boli tukoveho charakteru a nevedel ako to riesit, robili sa mu dost casto a isiel na chirurgicke odstranenie. Neskor mu lekar odporucil tieto hrcky rukami roztlacat este v zaciatkoch.
Pekny den