Gynekológ - je to normálny postup?

frida

tak preco mi potom dal do karty zapis aj z vysetrenia per rectum, ked mi ho nerobil? to by ma naozaj zaujimalo. je to kvoli bodom? nebav sa, ale vysvetli :-)
vdaka.

ifka

frida,som sestricka:-))nie,normalne sa to nerobi:-)))viem o com to je:-))ale zbytocne to nebudem rozoberat:-))no dobre sa bavim:-))

...............

takze takto.lekar by mal respektovat intimitu pacientky a ona by mala moznost a ma pravo byt co najviac zaodeta.takze vrch hore, spodok dole.to ze je u gynekologa, neznamena ze sa musi cela vyzliect.kludne mohla namietat a mala!!neciti sa dobre tak tak sa neciti.prsia sa aj tak vysetruju v stoji.a samozrejme ze sa nielen panny vysetruju cez konecnik.j ma pravdu.ked treba nahmatat zadniu stenu maternice tak lekar moze vysetrit cez konecnik /zvycajne druhou nahmatava hornu cast cez podbrusko/.je to ale dost neprijemne takze sa to neda nevsimnut.

panča

randyka
daj si vyhladat v temach - podobne nazvy. Najdes aj nestresujuce odpovede

A rozhodne sa neboj, strach je horsi, ako to samotne vysetrenie

randyka

idem prvykrat ku gyn. a mam velky starch ako to bdue prebiehat cele lebo to co tu citam je fakt hrozne u niekotrych nazoroch:-(( ako je to naozaj prosimm o radu , som panna:-( dakujem za odpovede

[zruseny12]

no ja to necham tak,lebo ja sa tu nechodim natahovat z ludmi,ale bud pomoct ludom alebo sebe pomoct.A nemusis hned urazat,lebo Ty sama nevies kto,co pise a ako to mysli,a naco reaguje.Prajem Ti krasny den.

j

Jasne, ze nie hola! Na lehatko idem bez nohaviciek, ale mam vrsok a suknu, ktoru si len vyhrniem. Ved uz sa spamataj a najprv citaj, potom trosku popremyslaj a az potom pis.