Krvácanie mimo cyklu kvôli HAK

levicaaaaa

vieš čo, napíš radšej na antikoncepcia.com
, lebo toto je dosť zložité čo si spravila... hlavne nie si chránená pred otehotnením, takže bacha na vec...

jarushkaFOX

jasne ze viem ale bola som na chate a nejak som rychlo nevedela co robit..Su to Yadine tabletky a neuzila som 9., 10., 11., resp. 9.10. som uzila naraz a 11. dnes rano a dnesna ma byt 12.

levicaaaaa

vieš vôbec ako sa užíva antikoncepcia...???? napíš , ktoré tabletky v poradí si zabudla zobrať, kedy si ich užila, s akým časovým odstupom a možno ti budem vedieť poradiť...

sedem dňová pauza ti "pomôže" v tom, že si proste urobíš pauzu, a začneš znova PORIADNE užívať tabletky... bez ohľadu na menzes

jarushkaFOX

a sedem dni pauza mi pomoze??akoze tych sedem dni budem krvacat a potom si nasadim znova tabletky a uz nebudem mat menstruaaciu??

levicaaaaa

tie zvyšné si nechaj na také prípady, keď napríklad budeš chcieť oddialiť menzes...koľko ti ich ešte zostalo ?

levicaaaaa

zabudla si tri tabletky a naraz si zobrala dve? to malo podľa teba aký zmysel??? treba čítať príbalový leták v takom prípade... tri tabletky, to bolo už veľa, urob si sedem dňovú pauzu a pokračuj ďalej