kolko ma zena dierok??

Príspevok v téme: kolko ma zena dierok??
elanana

no, viem ze to bude zniet ako velmi cudna otazka, ale zena ma 2 alebo 3 dierky?
lebo ked som mala este nejakych 12 rokov moja starsia sestra mi tvrdila ze zeny maju 3 dierky( tu ktorou cikaju, tu ktorou kakaju a este medzi nimi jednu na suloz)
no a teraz po niekolkych rokoch som si na to spomenula a nejako sa mi to nezda....
viem ze to znie ako velmi hlupa otazka ale pytam sa fakt vazne.
dakujem

mataBB

macka ale nic neospravedlnuje to, ze si napisala, ze mocova trubica usti do posvy..a na to ze mas dost rokov by si to mohla vediet,,

a ked chcete byt taki mudri tak si precitajte, co bolo napisane v teme...ci ma zena 3 dierky (na mocenie, vyprazdnovanie sa a na suloz)

islo o to, ze niektori ludia si myslia, ze zeny mocia cez vaginu!!!!!ale je to hovadina

macka26

nikuska dik za prednasku ale ako tu pise niekto podo mnou vysvetlila som to tak ako tomu rozumeju muzi, ze zena ma dve dierky. a skutocne mam dost rokov aby som vedela kde sa nachadza mocova trubica a jej vyustenie a odkial vykonavam potrebu. stiahnut sem nejaky text asi nie je na mieste ked autorka zjavne nie je dost inteligentna aby si vedela sama na sebe spocitat, kolko ma dier a odkial sti

0vecka

utto asi nikto nepochopil ze najme chlap si po d pojmom dierka predstavi miesto kam to moze pichnut.... takze zena ma dve.... ak si pod pojmom dierka prestavite vsetko co mozete vidiet tak tam treba pocitat oci usi nos usta (tie usta by mohli ist aj do prveho bodu) a samozrejme aj mocova rura...
ak by sme si pod tym pojmom predstavili naozaj kazdu dieru tak sa dostaneme k cislu min 10^6 ked berieme potne zlazy atd...

[zruseny17]

macka 26-ty mas len posvu a analny otvor-tade vykonavas potreby?...nemam slov...si pozri obrazok-napr.tu detskechoroby.rodinka.sk a nastuduj si kde je mocovy mechur a mocova trubica...ako vidiet, urcite neusti do posvy...

[zruseny17]

co tak si nieco vygooglit skor nez sem kazdy prispeje?
Močová rúra (urethra)

Vývod močovej rúry (urethra) sa nachádza medzi vchodom do pošvy a klitorisom na malom vyklenutí vo vaginálnej predsieni. Močová rúra je s 2,5 – 3 cm relatívne krátka a prebieha v plochom oblúku pod spodným okrajom lonovej kosti ku dnu močového mechúra.

Čítajte viac: primar.sme.sk

macka26

zena ma posvu a analny otvor, tymi vykonava potreby. v posve ma vyustenie mocovej trubice... neviem ci to zrovna je mozne nazvat dierkou ale budiz.

a ten kto sa boji ze by sa pri sexe trafil do mocovej rury tak to by musel byt velky kuzelnik... radsej si nastudujte dopredu, lebo toto je az neuveritelne ake ste hlupe deti...

Rayenko

hhh :D:D:D nikdy bi ma nenapadlo ze budem na nieco taketo odpovedat ale sestricka ta neklamala cez tie 2 dierky vykonavys potreby a tu tretiu mas na sex a ano beru sa odtial aj deti a ked budes hladat tu mocovu rulicku tak ta sa nacadza v tej odkial sa beru deti tej na sexovanie kebize nevies ze odkial sa beru deti a na tvojom mieste bi som si zobral niaku enciklopediju a zacal studovat hh:) prajem vela stastia no a skoro bi som zabudol nato abisi to lachsie pochopila na internete su aj obrasky :)

nyky20

No je to dost podobné ako otázka či može žena ist na záchod ked má zavedený tampon. Tiež si daná osoba myslela že ciká vaginou ...