1.1.2010 KTO IDE SO MNOU SCHUDNUT? ;)

cokoladka898

ja mam 175cm a asi 63kg.chcem ist na 58-59 to je moj ciel potom budem spokojna. ja si ale neodopieram absolutne nic. sladke je potravou pre mozog a keby on prestal fungovat bolo by velmi zle, takze tak. ja jem pravidelne po malych davkach a poviem ti ze som schudla zo 76 na terajsich 63.cvicit necvicim.

mrkvicka 123

jaj sorry. takze ja som malinka mam 151 cm len mam 21 rokov a mam 55 kil....akoze mozno sa vam zda ze malo ale je to vdno niesom tucna ale mam proste partie ktore by mohli byt mensie :)
no a idem na t tak ako som to robila aj pred pol rokom co zafungovalo...jem vsetko normalne len ziadne sladkosti...len ovocie a jogurty....3x denne jem a vecer o 7-8 si sam acidko (aby som nebola hladna a aj upravuje travenie cize 2 v 1 )
teraz su skuskove ale po skuskovom idem chodit 1 do tyzdna na aerobic za 3 mesiace som fit a chudunka pekne....pridajte sa ku mne ;) dnes mam 1 den bez sladkosti a prepchavania sa ...:)

cokoladka898

a ako si zacala?ake mas plany na chudnutie.kolko mas teraz a kolko kg by si chcela mat?napis viac aby sme vedeli