Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Biely gel z posvy

Príspevok v téme: Biely gel z posvy
petrshushka

Pred 5-6 tyzdnami som prestala brat antikoncepciu po 6,5 roku. Menzes sa nedostavila nacas, tak som si dala vnatovy caj niekolkokrat, podla starej cinskej mediciny vyvolava menzes. Hned na druhy den mi z posvy zacal vychadzat biely gel, priesvitny ale hustejsi ako spermie. Vychadzal aj na druhy den. Co to bolo?Este stale nemam menzes, ale uz citim, ze pomaly prichadza. Teraz pre istotu pijem zazvorovy caj, tiez liek z cinskej mediciny.

sob rudolf

petrshushka, to s tým "narodením" je pekné, to by mi snáď ani nenapadlo:). Ak sa môžem spýtať, povedala si, že "Tak vidim ze cinske veci zaberaju", takže teraz plánujete bábo? Lebo tak mi to znelo:).

petrshushka

Haha, cinanov by som sa aj rada opytala, ale bohuzial mame problem v komunikacii. Oni nevedia dobre anglicky a ja zase mam problem s cinstinou.

Sob rudolf-tiez som si to myslela,ze ovulacia, ale ja som predtym nic taketo nemala, az taky gel, co bol hustejsi ako spermie od mojho stareho. :-) Ja som ti ovulaciu ani casto nemavala, lebo som dostala menzes neskoro a potom som skoro na to skocila na HAK, takze ak to je ov, tak asi sa mi vajecniky len teraz "narodili."

Tak vidim ze cinske veci zaberaju, idem si ja este kupit tu vnat...mozno sa zastavim aj na pokec u cinanov.

sob rudolf

Hm, mohlo by to byť viac vecí, ale napadá mi niečo tak prozaické ako ovulácia. Vaječníky sa po vysadení HAK niekedy dosť zbláznia, navyše ak si brala doseraz antikoncepciu, predpokladám, že ovuláciu si dlho nemávala a nevieš ako presne vyzerá. Alebo?