Biely gel z posvy

Príspevok v téme: Biely gel z posvy
petrshushka

Pred 5-6 tyzdnami som prestala brat antikoncepciu po 6,5 roku. Menzes sa nedostavila nacas, tak som si dala vnatovy caj niekolkokrat, podla starej cinskej mediciny vyvolava menzes. Hned na druhy den mi z posvy zacal vychadzat biely gel, priesvitny ale hustejsi ako spermie. Vychadzal aj na druhy den. Co to bolo?Este stale nemam menzes, ale uz citim, ze pomaly prichadza. Teraz pre istotu pijem zazvorovy caj, tiez liek z cinskej mediciny.

petrshushka

Len chcem informovat, ze cinske rady pomohli. 16 dni od vyvolanej ovulacie prisiel vysledok,

Hor sa do toho vnatkovy caj, lepsi ako vyvolavacky u gynekologov!

petrshushka

julo-hmmm?
Co tu splietas, moj organizmus nebol ani na zaciatku v takom stave, ako mal byt. A v akom ma vlastne byt?Pozehnanom??? :-)

Ja sa vobec nestazujem, len ma zaujimalo,co to bolo, ten "gel."

O akom rizikovom tehotenstve hovoris? Mas na mysli svoju staru, aha.

Sob rudolf- u mna je teraz leto, takze ja o par mesiacov pojdem do jesene, aj ked takej 25-30C...takze to v podstate je stale ako leto

sob rudolf

Oh, železná päsť reality opäť udrela s logickou... údernosťou? Ale niečo malé na tom bude. Organizmus by mal dostať čas zregenerovať sa, ide jar (po neexistujúcej zime), vhodný čas:).

00julo

petrshushka:

co sa tu stazujes, sama si tu antikoncepciu dobrovolne brala 6,5 roka. a teraz ta to zaujima, ze organizmus nieje v takom stave akom by mal byt.

rizikove tehotenstvo = si strasne sebecka.

petrshushka

jajka-zatial nemam literaturu, ale pozriem sa na to v obchodoch, poznatky cerpam z internetovych stranok v anglictine.

petrshushka

Sob rudolf- zase nie som stara, 26 budem mat, ale u nas som tou starsou ja, tak sa nazyvam stara a on mlady...

Jajka-len zacinam s cinskou medicinou, povedala som si, ze chcem vymenit synteticku chemiu za prirodnu, a zistit, v com je rozdiel a ci to pomaha a zda sa ze Cinania vedia o com pisu. Antibiotika neberiem uz roky, Ibuprofen a ine veci tiez par rokov uz nie, mozno raz za rok nejaky paracetamol, ale teraz budem skusat viac z toho prirodneho...uvidime, dalej, co vsetko poskusam...dam vediet

jajka001_

myslim si ze by to mohlo byt prečisťovanie sa tela. a máš k tomu nejakú literatúru? zaoberas sa tym uz dlhsie ci len skúšaš?

sob rudolf

petrshushka, držím moc moc palčeky, nech sa to zadarí ako má a neboj, ty pri bábe omladneš a tvoj drahý dospeje:), takže bude všetko ok. A na číňanov nešomri,vždy ich bolo kopec a viac hláv viac vie. Takže s rozumom užívajich múdrosti. Inak máš viac skúseností s čínskou medicínou?

petrshushka

Ja sa chystam na babo, mlady moj tiez nieco "splieta" z casu nacas, potom povie, ze je este mlady, ale ja uz som stara :-)Kedze je submisivny typ, rad sa prisposobi ...alebo ho trafi...hehe

Chystam sa na neho v aprili, tak sa uvidi, som zvedava, mozno zacnem aj tychto Cinanov milovat, lebo zatial na nich iba somrem. :-)