Kvapocky lasky?

nedaNeozvat

zaujmam sa o tuto temu preto browsujem vsetky dikusie o tom, ale uz sa neda neozvat na hlup.......no proste na ludi, ktori tu za kazdym strasenim o tom kolko neskutocne vela spermii tie kvapocky lasky obsahuju a ako z nich pomaly kazdy otehotnie, a nikdy nezabudnu zdoraznit ze treba KONDOM KONDOM KONDOM. neviem ci vam za to platia aby ste to takto propagovali, ale mnnohi z tychto ludi si totalne protirecia po anatomickej stranke. ktosi tu uz aj zavesil vysledky vyskumu, ktory preukazal, ze v predejakulacnej tekutine SPERMIE NIESU ak nahodou sa tam objavia tak su IMOBILNE, to jest nepohyblive!!!! dostat sa tam mozu len ak predtym chlap ejakuloval a spermie ostali v mocovej trubici. predejakulacna tekutina pochadza z prostaty a tam sa spermie asi netvoria, logicke nie?!!!!takze horlivi propagatori kondomov, nastudujte si biologiu. okrem toho aj to, ako sa taka kvapka asi dostane az do krcka maternice. co sa tyka prerusovanej suloze, to percento zien ktore po nej ostali tehotne, su podla mna vysledkom ze to bud chlap neustrazil a potom to zvalil na predejakulacnu tekutinu, alebo sa jednoducho nepriznal. malicke percento moze byt tych ako som vyssie pisal, co im ostali spermie v mocovej trubici. ale ako to tu uz ktosi pisal, skor to vidim na chlapoch co sa neodvazia priznat....takze asi tolko..uz sa nedalo neozvat po tom co som precital asi 4taketo fora a niekolko clankov....

AdamKrt

zabka222:

a Ty chces silou mocou otehotniet tiez ?

Mila zlata, hovori Ti nieco slovo polucia ? Ejakulat moze ist vonku aj pri istom vzruseni podvedome, napr. v spanku, alebo pri vzruseni. A dany muz o tom nemusi vobec vediet. Tiez to viem velmi dobre ovladat, poznam techniky ako kegelove cviky a dokazem dokonca zastavit aj svalmi prebiehajucu ejakulaciu, ale NIKDY by som sa na to nespolahol, pretoze to neni 100percentne... Aj ked sa zastavi ejakulacia, alebo si dava clovek pozor, pri dlhsom vzruseni, ci zastavenej ejakulacii sa dostava semeno do mocovodnej rurky.

Vies, ako pracuje vodovod, alebo zahradna hadica ? Skus vypnut vodu, tekutina prestane prudit. Lenze zober tu hadicu, obrat ju a zrazu zistit, ze v tej hadici bola voda a ta zacne vytekat.

U penisu - tieto kvapocky takeho maleho objemu sa nazbieraju a dostanu sa von. A to NIKTO v sebe neudrzi, ibaze by si na penis dal stopel :-D

Takze ak mas rada pucenie klinov do hlavy, pokracuj dalej a budes sa divit, ako to, ze si tehotna...

AdamKrt

Prerusovana suloz, predejakulacna tekutina a myslienky, ze sa tak neda otehotniet, naplnili bruska dost tehuliek na svete. Takze, kto si chce raz hovorit, ze patri mezi statisticku odchylku, nech si to takto nebezpecne praktikuje. No a ten mudrejsi pouzije antikoncepciu...

zabka222

nie neboj sa neda sa otehotniet iba kebyze sa do teba vystrieka mi mame stale pohlavny styk bez kondomu aj bez tableliek...je to riziko ale doverujem mu pretoze uz stym ma skusenosti...

via222

dakujem, trosku som sa ukludnila...
k ejakulacii nedoslo urcite ani k orgazmu.. len ta predejakulacna tekutina mi vrta v hlave, ale bez kondomu do mna nevosiel... takze by nemal byt problem... dufam

t333

spermie sa tom mozu nachadzat len ak chalan mal nejaky cas predtym uz jednu ejakulaciu a spermie sa primiesali do predejakulcnej tektuiny v mocovej trubici. btw, predejakulcacna tektuina tam dokonca ani nemusela byt... ono to totiz chvilku trva kym sa vobec vyluci a ak sa aj vyluci je to uplne minikvapka.
Aj to by sa este musela dostat do krcka maternice, co je asi najtazsie na ceste k vajicku, prejst cez krcok... atd.
Proste, to uz je mozno pravdepodobjesie, ze ta zasiahne meteorit ako toto.
Ak niekto otehotnel po prerusovanej sulozi bez ejakulacie, tak je to hlupost a k tehotenstvu doslo skor preto, ze chlap ejakuloval este tesne pred orgazmom (co sa naozaj stava) alebo si len nepriznal ze to neustrazil.

Kika:)

Neboj sa:) ja som sa tiež prednedávnom pýtala podobnú otázku, ale napadlo mi že naozaj vela párov praktizuje prerušovanú súlož, kde nemajú gumu, a teda tie kvapočky tam musia byt, a zas nieje tehotná každá baba..Tákže niečo na tom bude:) Radče ako ti napísala lenka počkaj kým budeš mat krámy, a ked neprídu urob si tehotenský test, ale ja som si istá že prídu :)