neviem sa uvolnit,lebo neviem,ci sa mu to paci

Príspevok v téme: neviem sa uvolnit,lebo neviem,ci sa mu to paci
cica270

S priatelom sme v takom stadiu vztahu,ked sa navzajom uspokojujeme rukou alebo oralne,sex sme este nemali.Doverujem mu,lubim ho a viem,ze aj on mna.Viem co sa mu teoreticky paci,co mu mam robit a vie to aj on.:) lenze problem je v tom,zesa v poslednom case nedokazem uvolnit tak,aby som mohla zapojit fantaziu,aby som sa mohla odviazat.nebojim sa prichodu nikoho cudzieho,zamykame sa...takze tym to nebude!:)Odhadujem,ze asi bude problem v tom,ze ked robim priatelovi dobre,neda to na sebe nijako znat.natusim,ci ho skutocne vzrusujem.trosku obcas zachrapci,povie mi,ze som sexi a ze ma zerie,ze ma na mna chut...ale ked uz ide do tuheho,nevie ma akosi v poslednom case rozpalit.uplne by mi stacilo,keby som videla v jeho ociach tuzbu...akoze nieco take zivelne...tuzbu lovit!:) proste nevidim na nom,ze ma zerie a ze si vychutnava pocit,ked sa menim v dracicu..;) a asi to bude pricinou toho,ze sa neviem uvolnit...poradte mi,prosim,co mam robit,aby som v nom prebudila skutocnu tuzbu lovca...

vodnarka

suhlasim s carsonom ak je vzruseny tak to musis vidiet a citit prezradi ho aj zrychleny dych tlkot srdca a tak ..na kazdom sa vzrusenie prejavuje inac nechci v nom za kazdu cenu najst lovca mozno to v sebe nema ..inak taky lovec nie je velka vyhra co ak zacne lovit aj inde hm?

ahmed

Buď je tvoj partner teply alebo ho niečo trapi...ja pri sexe nedokažem mysliet na nič ine....hoci sa niekedy snažím aby som sa skor nespravil...ale nedari sa mi

tinulka

ahoj :)takze ked on nedava najavo, ze mu je super, tak skus mu to nedavat najavo aj ty. potom zisti, ake to je a uvedomi si to :)
rozpalit by si ho mohla tak, ze mu urobis striptiz, aj ked niektore baby to nemaju radi, ale skus to. Vyzliekaj ho pri tom. Zatancuj mu, drazdi ho dotykmi, bozkavaj mu krk a hladkaj ho po celom tele. Zacni ho drazdivo bozkavat, hryz mu spodnu peru. Zval ho na postel a bozkavaj ho po tele. Chod nizsie a nizsie. Skus fajku, to zarucene zaberie, chalani to maju radi. Ak to nezaberie, tak potom sa musite o tom jedine porozpravat, pretoze vztah bez vasne vam po case nebude vyhovovat.