taka je moja matka?

Príspevok v téme: taka je moja matka?
nevviem

mam 20 rokov,este studujem,nezarabam,na brigady nemam cas..a mam na to aj normalny dovod!aky,to vam nepoviem.
ide o to ze moja sestra je odo mna o 3 roky starsia a uz pracuje popri tom chodi na vysku.
problem je v tom ze mna moja matka stale podcenuje, mysli si,ze som sprosta,neschopna,ze som este decko,ze jej nepomaham,stale mi vycita,ze mi musi stale davat na nieco peniaze..a ked jej na to odpoviem nieco normalne ona mi povie "vsak ty sa este zbadas" je to normalne? naco potom chcela aby som sa narodila?vkuse ma nieco proti mne a moju estru vychvaluje do nebies.ja som ta cierna ovca rodiny.vraj jej nic nepomaham a pritom ked mi povie spravim vsetko.. ak aj zabudnem ptoom to idem spravit. a niekedy spravim aj sama od seba nieco a nie len take veci,ze si utriem prach z pocitaca. vkuse ma podcenuje,zhadzuje,ohovara s kamaratkami aka som hrozna dcera.
a este ked jej poviem,ze sa odstahujem tak sa na to strasne urazi. ked ma zlu naladu vacinou si to odnesiem ja..ja tu za vsetko zle mozem atd...
co si o tom myslite?viem,ze niesom jedina ale s nou nepohne ani keby sme sa porozpravali.
ked moja sestra chodila na vysku na intrak prisla domov raz za 2 tyzdne tak anineviete ako som s mamou dobre vychadzala.. :(

miska31

Nie ex ale tento novy,zle som to napisala prepač.Ex??ten zabudol ze ma deti,ze mali narodeniny ze bol mikulas vianoce nic.

sisssa--

Tvoj ex ti pomaha ?Ja som si myslela ze sa o vas nestara no ale toto.Asi ta ma este rad ale ja by som mu neverila a pomahat musi ved su to aj jeho deti.

miska31

Ak mas pristup na pokec a budes chciet tak pozri si nase fotky nick je miska1917 ale nie som pekna pozri si deti a tak.

miska31

Vies čo 2.5 roka sme rozideny a prvy 1.5roka robil problemy.
Vies len mi moc pomaha a neviem co si mam o tom mysliet.

miska31

Teraz chodim nemiestoo mami do prace,tak som bola rano aj poobede,a nic sa mi nechce.
Boli sme spolu aj vcera aj dnes,je to take fajne zatial.

miska31

Sissa On neziarli tak v norme aspon zatial,vies az moc mi pomaha a neviem co si mam o tom mysliet.
A dnes vecer som bola zase ja ta najhorsia,ta ktora ma deti a je sama,ktorru musia zivit,lebo ma zase vypite a on vie len vtedy riesit problemy hmm co uz.