Poruchy erekcie

prirodný lie

Ak ty môžem poradiť a nebojíš sa to skúsiť a vieš to zohnať tak pred každým sexom sa nahúl jedna sa o marihuanu ak by si nevedel... Môžem ty povedať že mal som ten istý problém a skúšal som všetko čo tu radia a nič... Jedného dna som sa nahúlil a hneď na to sex s partnerkou... Môžem ty povedať vydržal som omnoho dlhšie než predtým... Partnerka tiež nechápala... :D a užili sme si to obaja a ešte lepšie... :D a tie keci o tom že je to svinstvo nepočúvaj je to blbosť... Moja rada zadarmo.. Potom daj vedieť čí pomohlo... sewas

house

Black90, uz som tu toho napisal, asi necitas, takze este raz.Najviac Ti skodi
na predcasnu ejakulaciu, teda na skore urobenie (nie erekciu,erekcia je ked sa Ti postavi) to ,ze casto masturbujes.
Si zvyknuty na Ancu dlanovu a zrazu ozajstna zena ...si vzruseny ako taky
kon a preto sa urobis este ani poriadne
nestrcis.Hlavne prestan s honenim a pouzivaj tlmivy lubrikacny gel a prezervativ.Pocas suloze rob prestavky
kym sa celkom neukludnis.Len takymto treningom bude z teba Ali Pasa, co zvladol 300 zien ...vela zdaru a ozvi sa ako sa Ti dari...

black90

Ahojte, potreboval by som poradit...Pri kazdom sexe mam problemy so skorou erekciou, skusal som sa urobit pred sexom ale nepomaha stale v pohlavnom styku mam problem ze nevydrzim a neviem si dat rady...Prosim ako tomu predist alebo nejake tabletky pouzivat aby som mal dlhsiu vydrz...PROSIM SURNE...

Dug

K erekcii alebo ejakulacii?

Ked pri sexe obycajne velmi rychlo dochadza k erekcii ;)

Ak mas problem so skorou ejakulaciou, skus sa skusil nejaky cas pred sexom spravit (ako pise ninuska).