Otrava krvi - priznaky

Príspevok v téme: Otrava krvi - priznaky
Eviku1985

Chcem sa spytat ake su priznaky otravi. Krvi v sobotu vecer som si totizto vytlacila velky vred co som mala na ruke, do nedele sa mi na tom mieste okolo vredu spravil cerveny kruzok nie moc velky ani maly ale viac sa nezvacsoval.
tuto noc ma zo 3 razy prehnalo, rano som si namerala zvysenu teplotu.
nevim teraz sa obavam ci to nemoze byt aj otrava krvi ale dost mozne je ze to prehananie mohlo byt aj z jedla.:) lebo vcera som pojedla vecer vselico:) ale na druhej strane pocula som aj o otrave krvi z vytlaceneho pupaku...

Doky-Robo

ja som sa včera vonku porezal na skle a neska mi je nejak divne bolí ma hlava, šetko ako ked sa mi začína chrípka... a asi mám aj horúčku :(

vitti

ked máš otrav kri prvé príznaky červená čiara ti ide najbližšim žliaz.napriklad ked máš na ruku ako si pisala tak k srdcu treba ísť rychlo na pohotovosť .dostaneš injekciu proti tetanus

Naughty

Chcem sa spytat..ako rychlo po "nakazeni" otravou krvi, neveim ako som to mala presne napsiat), sa objavuju prve priznaky??? HM???

joni_

moja mama mala otravu krvi a mala vysoke horucky, cez 39 a vsetko ju bolelo, cele telo a bolo jej fakt zle.... ona to mala zo zapaleneho zlcnika, ja myslim ze ak by si to mala z tej rany na ruke, tak by si mala hlavne tu ranu zapalenu a bolelo by to a horucky.... teda nie som odbornik, len si to myslim