Je to normalny vztah?

Príspevok v téme: Je to normalny vztah?
kukulienka11

mam chalpca .. uz to bude skoro rok .. mame pekny vtah velmi ho milujem a chcela aby som snim byt este veeeelmii dlho .. ALE sme spolu kazdy den .. ked pridem zo skoly od nejakej 5 do 7 a cez volne dni od 12 do noci alebo spilu aj spime.. nam je spolu velmi dobre obcas sa nudime ale je to fajn lenze uz sni on ani ja nechodim so svojimi starymi kamaratmi von .. a sme spolu stale.. okrem toho mam horznu nedoveru k muzom takze u nas ziadne zeny neprichadzaju do uvvahy okrem toho byvame vedla seba takze ked niekto nikam vide vzdy si zavolame a povjeme si kam ideme a kedy sa vratime... mne to nevadi len mi povedali ze ak to takto budeme robit sa prejeme a este vjac ako rok to n evidzi .. tak nevjem co by sme mali urobit.. =( pytala som sa ho na to ..a povedal zxe zatial je to fobre a ked budeme mat pocit ze potrebujeme aby noekto z nas chodil vonku s kamaratmi tak si to povjeme.. je to vobecv toto normaslne ci by sme mali nieco urobit? ak ano, co? dakujem

jka

tiez si myslim, ze ak to vyhovuje vam obom a ste takto stastní, tak je to OK.
ale zasa by som mozno sa trochu snazila aj s tymi starymi kamaratmi skontaktovat sem-tam. ved mozte ist aj spolu - s tvojimi a potom zasa s jeho von:)

nika1987

vo vztahu netreba nieco menit ak klape... a uz vobec nie ak to povedal niekto treti...
ak sa jeden druheho najete ked budete stale spolu tak to sa objes kazdeho chlapa a s niktorym nebudes moct zostat a stale budes hladat noveho

nika1987

vo vztahu netreba nieco menit ak klape... a uz vobec nie ak to povedal niekto treti...
ak sa jeden druheho najete ked budete stale spolu tak to sa objes kazdeho chlapa a s niktorym nebudes moct zostat a stale budes hladat noveho

cajik

normalne je vsetko, co vyhovuje obom. neexistuje ziadna sablona ze "tam to musi vyzerat vztah". ked vam je takto fajn, tak to neries. a ked budete mat nejaky problem, tak ho budete riesit potom