Co mi je????

Príspevok v téme: Co mi je????
cathy

Uz 4 mesiace mam bolesti vravo dole,nemozem sa poriadne ohnúť-do určitej polohy a "napoly sediet a napoly lezat". Vtedy ma to bolí. Inac tonecítim, iba pri zvýšenej telesnej aktivite, napr. túra a niekedy po stresových situáciach. Lieky neuzívam ziadne. Mala som cystu na vajecniku, ale to je uz v poriadku. Pred 15 rokmi som mala pruh. Výsledky z krvi sú všetky v norme. Čo mi prosím Vás moze byt??? Srdecna vdaka za kazdu pripomienku a radu.

slepecrievkooff

aj podla mna to bude podchytene slepe crevo,lepsie ked si ho das vybrat,aj mne ho vybrali,a mam tam peknu jazvu a pokoj na cely zivot ze ma to mizerne slepe crevo neprepadne!!!

...

ja som to tjez mala..asi pol roka a asi trikrat sa mi to opakovalo..moze to byt prechladnuty upon na svale..v tych oblastiach je to mozne...hlavne si to musis urziavat v teple..ale v uplnom,cize ziadne bedrove nohavice, nic take..nesmies si k tomu chlad pripustit ani na sekundu..ani vyjst na balkon...a toto musis dordziavat aj tak dva mesiace po vilieceni....ale odporucam ist k doktorovi

syma

a nemáš pocit, že ťa bolí kosť, mne prerážala takto bolesť krížov cez pravú polovicu brucha do kosti a neskôr aj do kĺbu a celej nohy, mala som vyskočenú platničku

evik

toz, tazko takto na dialku...ak mas v poriadku lymfocyty, tak tam nie je zapal vajecnikov, ani slepaka. hmmm. v tej casti zvykne robit potom este problemy pruh (moze sa opakovat), alebo nejake zrasty v brusnej dutine...obavam sa, ze som v koncoch...:((( ak sa zhorsi, treba ist za lekarom. drzim palce

cathy

mam, ale akutny zápal by vyzeral urcite inek a chronicky- ten zacina bolest od pupka a tiez sa stupnuje.A su zvýsene lymfocyty. Takze... A inac som dost unavená, stále by som spala.