ako sa da zmenit?

Príspevok v téme: ako sa da zmenit?
romma

ahojte , poradte bojim sa ze ma nebude ziadny chalan chciet lebo som hambliva nesmela a menej komunikativna a este k tomu aj tucna mozno nie az tak strasne normalne a nosim okuliare ja strasne nenavidim okuliare a preto si to myslim ak ste mali alebo mate podobne problemi tak mi napiste prosim ... dakujem moc

natasha

Ahoj. Ja osobne zboznujem okuliare. Ja som asi kazdy rok chodila k ocnemu v nadeji ze mi ich predpise, mne sa to strasne moc paci. No nikdy mi ich nepredisal. Tak som to vyriesila, ze som si sich aj tak kupila ale nemam v nich diopricke skla iba take normalne. Ale to nie je podstatne. Jednoducho mne sa okuliare pacia, ked si vyberes spravny ram. budes in. Co sa tyka mna ani ja som neni najchudsia, skusala aspom asi milion diet a cviceni no ja nemam pevnu volu tak som nikdy nedosiahla ziadne vysledky :( no snazim sa obmedzovat a nepapat vela. co sa tyka mna, ja trepem az vela, a to tiez chalani nemaju radi, lebo kazdeho zacne zo mna bolet hlava a tak.Nakoniec mozes byt rada. lebo ty mozno nepovies vela veci ale poves to hlavne, ja vela veci obkecavam. A myslim si ze ked najdes toho spravneho, tak si urcite budete mat co povedat, urcite. Neboj, a ako hovori moja mama na kazdu dieru, zaplata sa najde. Neboj nejde sa chalan pre ktoreho budes krasna, dokonla, a bude ti rozumiet aj bez toho aby si otvorila co i len usta. Drzim palceky pa

smejko

DJ HiDe,no ako okuliare podla mna su fajn,len sa mi velmi nepacia ked ma dievca taku jemnu tvaricku a do toho strasne hruby ram,to ju akosi spati

smejko

romma co takto zobrat kamosku ci kamosa do optiky a vybrat nejaky dobry ram.okuliare nie su nic zle.a ked vezmes kamosa tak ti poradi z muzskeho hladiska co sa paci jemu ako chlapovi na tebe:)a to ci si tucna neviem,to povie snad kazda baba aj ked ma bmi 17.5....

DJ HiDe

smejko, nebudem klamat, mne osobne vadia...neviem preco, no zena s okuliarmi ma pre mna depritahujuci efekt, hoc by mala postavu ako lucy pinder :)
ufff, co uz, ja nemozem za to, ze som sa taky narodil :(

smejko

lebo ja sama nosim od malicka ani nepamat kedy som zacala.Najprv som ich neznasala no teraz ked ich nemam citim sa divne