ako sa da zmenit?

Príspevok v téme: ako sa da zmenit?
romma

ahojte , poradte bojim sa ze ma nebude ziadny chalan chciet lebo som hambliva nesmela a menej komunikativna a este k tomu aj tucna mozno nie az tak strasne normalne a nosim okuliare ja strasne nenavidim okuliare a preto si to myslim ak ste mali alebo mate podobne problemi tak mi napiste prosim ... dakujem moc

lenka22

ethel ako sa vyhrabem z domu tak idem do posilky, minuly tyzden som chodila doobedu lebo som nemala nic na praci:)))

damaxy

romma to ze sa trapis ako vyzeras,to je najmenej.S tym vsetkym sa da pracovat.Niektori ludia urobili zo svojich nedostatkov prednosti.Nedovolili druhym vysmievat sa z ich nedostatkov,ale naucili ludi ich nedostatky respektovat.Neviem ci sa niekto vysmieva Adele z jej nosa.Jednoducho ho ma taky sluzi jej a to ze sa niekomu nepaci to ju netrapi.Popisala si nam len veci akoze hrozne o sebe.No mna zaujima a rada by som bola, aby si popremyslala ake mas plusy.Lebo vies clovek to je plus aj minus.Dokopy.Zaoberaj sa a rozvijaj to co je na tebe krasne,dobre, vzacne ,ojedinele.Existuje nejaky prototyp?Pozri sa na seba do zrkadla.Predstav si,ze to nie je tvoj obraz a zamysli si ci je to co vidis skutocne take ako to pises.A ak ta napadne ze to ci ono by si zmenila na tej v zrkadle tak jej pomoz.Len nauc sa byt laskava k sebe a vazit si seba.A co vnutri obalu,tam je druhe ja.tam vnutri je to prave, co robi cloveka clovekom.A ver ze vela ludi hlada prave tam ako mudry exupery povedal to prave je ociam neviditelne.