meska mi to

Príspevok v téme: meska mi to
vlocccka

ahojte teraz nejdem pisat o tom,ze si myslim,ze som tehotna,lebo to je nulova sanca aby som bola.mozno toto neni ziadny problem,ale je to minimalne pre mna netypicke.ide o to ze som mala mat kramy uz pred 6 dnami a stale nic.cez vikend mi aj bolo zle,bolelo ma brucho tak ako vzdy pred menstruaciou,ale potom sa ta bolest zmenila na iny druh a mala som zapchu...takze ci je mozne ze som to nedostala kvoli tej chorobe.lebo bezne to dostanem o par dni skor,este nikdy mi to tak dlho nemeskalo.myslite ze je to normalne,resp. sposobene tou chorobou alebo sa mam bat ze je nieco v neporiadku?dakujem za rady :)

bazalka

To Merinka: ak sa cítiš zle, tak v prvom rade treba ísť ku gynekológovi, Tu ťa nikto nevyšetrí! Môže to byť všeličo: tehotenstvo, menopauza, cysta, myóm.....

merinka

dobry den mam ten isti problem cakam uz dva mesiace na mendzes je mi zle mam problemi s naduvaim brucha a palenim v zalutku analiate prsia mohla bi som byt tehotna ale mam uz 40 rokov alebo bi to mohla bit menopavza? necitim sa ako tehotna tie priznaki su cudne skratka citim sa zle

monusik

samozrejme stres alebo choroba uzivanie antibiotik zapricinuje meskanie :) takze sa vazne nicoho neobavaj menstruacia pride co nevidiet :)