Podrazdene slepe crevo?

Príspevok v téme: Podrazdene slepe crevo?
Lucy0410

Mam uz par dni mierne bolesti v pravom podbrusku a pravom boku. Bolesti su slabe, tupe.. Zapal slepeho creva to asi nieje, kedze som citala, ze tam su strasne bolesti.. Tak asi je to len podrazdene, co s tym? Existuje nato nieco? Bola som s tym aj u obvodneho doktora, ten mi stlacal brucho a nic nebolelo..

slepcrevo

A uz ti robili rentgen apendixu pred ktorym sa pije barium? Mozu ti tym zistit chronicky zapal, ak tam je. Mne lekari ani brucho nestlacali, bo som im to nedovolila, no na zaklade toho rentgenu mi to zistili. Citala som, ze tie bolesti nemusia byt az tak velikanske na to, aby tam bol zapal, ktory ich sposobuje. Ja som ich mala obcas a na par sekund pocas dvoch rokov. Cize to kludne moze byt slepak.

Lucy0410

Cista to nieje, kedze mi gynekolog nenasiel cysticky nalez, vajecniky v poriadku.. moc negativny.. stolicu mam tiez normalnu, nevraciam a nemam teplotu, len ma sem tam zaboli v pravom podbrusku a boku.

inkalina

Kĺudne môže ísť o zápal močových ciest (močovodu na tej strane), treba vyšetriť moč na bielkoviny. ale môže ísť aj o zápal vaječníka - gynekológ, ultrazvuk.