MAM VZTAH S 2-MA MUZMI ZENY POMOZTE

aňa

tuk, nechapem nad cim rozmyslas, ked si precitam, co si tu napisala o tom druhom, s ktorym sa citis stastna, tak myslim, ze to hovori hlas tvojho srdiecka. Neostavaj vo vztahu len z lutosti.

tuk

prosim poradte je dobre ze som situaciu vyriesila tak ze som skoncila 3r vztah a zostala s tym s kym som stastna ??? myslite ze ex sa uz neozve ???

mirka 21

Ahoj tuk, prežila som niečo podobné pred rokom. Mala som 4-ročný vzťah, myslela som, že je to dobrý vzťah, ale mýlila som sa. Boli sme spolu len zo zvyku, medzitým som bola s iným mužom preto, lebo som nebola spokojná so svojim vzťahom. Keď niekoho podvádzaš, tak to znamená, že ho nemiluješ, musíš hľadať svoju lásku inde. Vieš ako som dopadla ja? Našla som si úžasného chlapa (nebol to ani jeden z tých dvoch), bývame spolu, milujeme sa a chystáme svadbu.

gwenka

ahoj, ostan s tum s ktorym si teraz, ak si s nim stastna, ak sa rozhodnes ostat s tym ktory sa vracia, skus sa zamysliet ci Ti bude chybat ten druhy, ak ano nie je co riesit.. drzim palce

tuk

JA SI NECEM POKAZIT TIE 3R ALE TENTO CLOVEK CO JE SO MNOU JE UZASNY A JA SOM STASTNA , TO STALE CAKANIE NA TOHO CO JE V ZAHRANI MA UTRAPILO