MAM VZTAH S 2-MA MUZMI ZENY POMOZTE

Aria

Tuk ja ta velmi dobre chapem. Ja mam priatela 400km od seba. Vidime sa sive kazdy vikend, ale je to aj tak tazke. Tiez sa uz neviem dockat kedy budeme spolu byvat. Nezniesla by som vztah keby mi stale niekam odchadzal. Kolegyna ma priatela hokejistu. Hra v inom meste a tiaz je viac sama ako s nim. Vidim ako sa trapi, aj ked si to nikdy neprizna... Tak ty sa tes ze si s tym nieco urobila! drzim palce

tuk

dakujem ze som nasla pochpenie nie odsudzovanie fakt nie som stetka , jednoducho citliva baba kt uz potrebuje lasku a zit .... je to tak spravne ze ?

Aria

Tak mu povedz ze si sa rozhodla. Ze uz mu proste nemozes verit a ze chces konecne zit svoj zivot. Ak je hokej jeho vasnou, tak bude vzdy na 1. mieste. Nevzda sa ho koli tebe a aj keby, tak to by si urcite od neho nechcela...

tuk

ja ani neplacem necitim smutok i ked ano zazili sme spolu more mame album ale su to len spomienky a ja potrebujem mat muza lasku pri sebe a zas zacina ze uz sa vracia kvoli mne a neodide tym ma vzdy dostal

Aria

Vies tuk, podstatne je tvoje stastie. Ak ho teraz citis, tak je to ok. Vasim normalne povedz, ze to neklapalo, ze si nemala silu stale na neho cakat a dufat ze uz neodide. Ze potrebujes mas svoju lasku pri sebe. Moja mama tiez tazko niesla ked som sa rozisla s priatelom po 2,5 roku, lebo ho mala rada, ale teraz mam ineho a ona ho ma rovnako rada a vidi ze som stastna. A tak to ma byt.

liq

a jeste je tu jedna vec. myslis, ze ti bol hokejista verny? a ze on nema nejaku "bokofku"? neviem, aky je typ, ale hokejistov aa futbalistov uz poznam...

tuk

najprv musim povedat ze som rozidena o cas ze mam vztah a so zoznamenim to este potrva ja studujem na vs skole ale tento clovek je z rovnakeho mesta sme spolu kazdy den citim pohodu stastie ex napisal ze sa vrati kvoli mne v marci , i ked citim ze to kvoli koncu sezonny nie mne len pozna moje citlive miesta . boli sme stastni aj hej ale hokej a prachy vitazili nadomnou

Aria

Tuk, ale ved to je podla mna prirodzene, ak ta opusti ten koho lubis a neberie pri tom ohlad na tvoje pocity.. Vies dalo by sa tu pisat straasne vela o tom co je a co nie je spravne. Ja sa riadim jednou filozofiou, ze spravne je to, co ja v danej chvili povazujem za najspravnejsie. TAk sa netrap a nelutuj. Zi a bud stastna...