Hemeroidy

Martina:)

Pomôže pohyb, viac vody piť. Ja používam fine6 a úľava je to veľká, treba sa tomu venovať pravidelne a oni sa stratia

damian

Na hemoridy je dolezita pohanka, pohankova muka (obsah rutinu), vitamin C, vitamin E, VEEEEELA ovocia, salatov s olejmi.

yo3hi

a hemeroidy mozu same zmyznut pokial niesu v nejakom velkom stadiu. vtedy to robia tzv podskrtenim a potom sam odpadne

kiki

to vazne to budem mat tak dlho?zatial ma to neboli,a obvodny lekar by mi nedal nieco ucinnejsie aby mi to preslo rychlejsie?

agina

Tento toaletny papier proti hemoroidom. Vela stoji, ale vraj je ucinny.Zrejme je to na nejakej takej baze, ktoru odporuca RNG.

RNG

Makky toaletny papier, nie ten krepovy smirgel, zlozit ho na stvoro-z hygienickych dovodov, aby ti cez neho nepresiel prst pri utierani a masazi, hocijaky dobry krem s prisadou rastlinnych olejov.
Ked nevies dostat iny, kup si MSM krem, najdes ho ha Google.sk pod slovami doplnky, MSM krem
Tusim dnesna kozmetika na Slovensku je tak draha, ze este aj tento import sa nevidi drahy. Ja pouzivam obycajny krem na ruky, ktory ma velmi malo umelin, ziadny mineralny olej a vazelinu,len rastlinne oleje, nejake konzervacne prostriedky trochu aloe a vitaminov a zahusteny je vcelim voskom.
Vyhojenie a kompletne scvrknutie zlatej zily je dlhy proces, ale velmi rychlo poznas, ze prestanes mat problemy, bolesti a svrbenie.
Ked si nedas par dni pozor a nebudes pouzivat cistenie kremom, moze sa ti to raz dva ciastocne vratit.
Najlepsie je, ked budes zo sebou nosit malu tubu kremu vsade