niečo divné tam dole

gigi

Ivka1- to , čo popisuješ, presne prežívam aj ja. to svrbenie je niekedy na nevydržanie- hlavne po močeni. myslíš, že ide fakt len o kvasinky??? ked si to rozškriabem, vyhodia sa mi tam malé pupáčiky a tie potom svrbia. pomôže mi myslíš canasten masť?

Ivka 1

Jedná sa o kvasinky. Najprv to strašne
svrbí a samozrejme núti vyšúchať napr.toaletným papierom. No a potom to už
páli a pri močení ani nevravím. Pri pohl.
styku a hlavne po ňom je to presne tak isto.

angelique

musíš ísť k lekárovi, ak máš strach, takto ti aj tak nikto neporadí, lebo tých príčin može byť veľa. Držím palce, aby to nebolo nič vážne.

baby

v poslednej dobe am to dele strasne svrbelo a teraz uz pocitujem palenie pri moceni...a eneviem ci to moze byt sposobene ..lebo pohlavny styk...moze to byt nieco vazne?

gigi

ahojte. podobný problém ma už trápi niečo vyše roka. nemám vôbec vytok, ale to svrbenie je intenzivne a poriadne mi komplikuje zivot. bola som u gynekologa, absolvovala so vysetrenie, no nijaky nalez tam nebol, dal mi nejake 2 tablety - jednu som uzila 1 tyzden a tu druhu o dalsi tyzden... nepomohlo. velmi to svrbi najmä po moceni, sem.tam sa mi tam objavia drobne vyrazky... uyvam sa neparfemovanym mydlom na intimnu hygienu.. nie je na to nejaka mast alebo gel