niečo divné tam dole

gigi

ahoj monica.. okrem toho krému si neužívala žiadne tablety a čípky??ja som toho streptokoka mala pred 3 rokmi a gynekolog mi predoisal antibiotiká, ktorými to uplne preliečil.. to bol pocit, nič ma nesvrbelo.. to pochopí len tá, čo to zažila.. no po dvoch rokoch to svrbenie začalo znova. rozmýšľam, či to nemôže byť aj v dôsledku toho, že mávame s manželom občas aj orálny sex..

monica

o baby podla mna by ste mali s tymto ist.ja som dost nachylna na taketo choroby mala som kvasinkove ochorenie ale v takom tozsahu ze mi gynekologocka povedal ze toto este nevidela.zacalo mi to tak normalne ze svrbenie.a potom sa mi tiez zacali robit taketo vyrazky..postupkne viacej a nakoniec ma to tak bolelo ze som nemohla ani sediet rovno.pretoze sa mi urobili na takych miestach kde to bolelo.toto sa mi stalo v piatok poobede cize som nemohla ist ani ku gynekologocke:( no a vyrazka sa mi po case urobila aj na klitorise a verte mi baby to je to najhorsie co moze byt pretoze sa mi ani chodit nedalo:( :(..strasna bolest.isla som ku gynekologicke a povedala ze ma kvasinkove ochorenie z toho su tievirazky cize to nie je nic vazne.ale robila MI AJ VITER a zistili mi ze mam bacila streptokoka ako mate normalne aj v hrdle.nechaoem ako som to mohla chytit,partnera mam satle toho iste uz 2 roky..no a potom ma to vyliecilo,.teraz mam stale doma po ruke masticku co sa vola CANDIBENE normalne ju kupite v lekarni je to vaginalny krem bez predpisu sa da kupit.ak mate tieto vyrazky tak natrite si a pomoze to.naozaj.ale sa vzdy pred natretim okupte.a teraz ked sa mi sem tam nejaka urobi hned natieram a tak mi to niekedy aj za jednu noc zmizne.

gigi

Ivka1 dakujem za radu... skusim tú masť.. aké probiotiká máš na mysli? neviem, o čo ide?? v lekárni mi poradia???

Ivka 1

Zvonku si to natieraj canestenom a na užívanie si kúp v lekárni probiotika.
Ak to nezaberie,kľudne mi napíš,nájdeme
iné riešenie