Oralny sex... na druhy den podrazdeny penis...existuje alergia na sliny?

Príspevok v téme: Oralny sex... na druhy den podrazdeny penis...existuje alergia na sliny?
nechapem

Dobry den, moj priatel zacal mat problemi, zacal ho svrbiet penis a bol velmi citlivy... Najprv som si myslela, ze mam nejaku infekciu a sla k lekarovi predpisat si canesten a cipky, lebo uz sa mi to par krat stalo, ale som zdrava. O dva dni bol aj priatel v poriadku tak sme mysleli, ze to boli kvoli drsnejsiemu sexu. Pred tyzdnom sa to zopakovalo a dokonca bol do rana uplne ok. K lekarovi som ho nepresvedcila ist este. Vcera sa to zopakovalo zas... No vsimli sme si, ze sa mu to stane, vzdy ked ho fajcim (neratm polminutovu "fajku" ako predohru)... Nemusi byt ani sex a spravi sa mu to. dodrzujeme hygienu aj ustu aj intimnu... Moze mat alergiu na moje sliny? Dakujem

nechapem

Dakujem... no pojdem teda k obvodnemu, nechcem mu ublizovat... teda len neviem, co jej poviem... a neni to nasucho ale niekedy ma rad ked pritvrdim a jeho "juniorovi" sa to asi nepaci ako jemu...

AdamKrt

V ustach je velke mnozstvo bacilov. Sliny nieco ponicia, ale nieco nie. Je mozne, ze ak ma priatel slabsiu imunitu, nieco sa tam moze usadit.

Mozno by Ti obvodny lekar musel urobit vyter z ust, aby zistil, ci nemas nieco v hrdle, ci dost casto na jazyku.

Skus si pred sexom cistit zuby, pripadne este vyplachnut potom usta dezinfekcnou ustnou vodou. Ak to vsak robievas pred sexom, moze ist aj o nejaku alergicku reakciu napr. na zubnu pastu /skus zmenit znacku/.

No a samozrejme, moze ho mat podrazdeneho, ak by si mu ho dost silno stlacala, ci sa obcas pritrafil zubok, alebo mu ho poriadne nenaslinis a slo by sa "na sucho".