Vzťah so ženatým?

Príspevok v téme: Vzťah so ženatým?
janka

Mám vzťah so ženatým kamarátom, pár krát sme sa spolu vyspali, ja mám z toho výčitky svedomia ,že robím zle.Veľmi ho milujem a záleží mi na ňom. Má to budúcnosť? Má deti , ale s manželkou si nerozumie. Na otázku či sa rozvedie povedal neviem? Mám mu veriť, že sa so mnou nezahráva? Alebo ma skutočne miluje? nie je to pre neho iba mimomanželský úlet?Sú všetci muži svine? Ked sa zahrávajú a klamú manželku aj milenku. Na mieste milenky nechcem zostať, strašne to raní že nemám pre neho hodnotu.Prosím ak máte podobné skúsenosti napíšte.

ZuziP

Skus si prectavit ako by si sa ty citila,keby si bola na jej mieste.
Nezalezi na tom,ze s nou teraz nema dobry vstah,ale ma male deti ktorym ublizuje.
Aj ja si myslim,ze si chce len uzit a potom na teba zabudne.Keby naozaj nemal rad svoju zenu a miloval by teba,tak sa s nou urcite uz davno rozvedie.

abc451

Prepac ze ti to tak priamo pisem, ale myslim, ze si len potrebuje uzit. Utiect od domacich povinnosti a urcite sa nechysta rozviest. Ako dlho trva tento ,,vztah,,? Preco si si s nim zacala, ked vies ze ma manzelku a dieta? Vzi sa do situacie manzelky, je podvadzana, a dietatu beries otca!!! Skonci s tym co najskor, vsak na svete je dost slobodnych muzov.

moj nazor

mas pre neho hodnotu ale iba v danom momente a v danej chvili.a mozno ked ho neposlusne deti otravuju tak si spomenie na teba ako by mu bolo s tebou fajn.svojim sposobom ta ma rad ale si iba poblaznenie,rozmar,unik z reality...doma ho caka vlastna rodinka aj ked nie tak chtiva manzelka ale urcite super zena ktoru si bral z lasky a zalozil si s nou rodinu.nic si od toho neslubuj alebo cakaj 10,20,30rokov mozno sa niekedy rozvedie.