Vzťah so ženatým?

Príspevok v téme: Vzťah so ženatým?
janka

Mám vzťah so ženatým kamarátom, pár krát sme sa spolu vyspali, ja mám z toho výčitky svedomia ,že robím zle.Veľmi ho milujem a záleží mi na ňom. Má to budúcnosť? Má deti , ale s manželkou si nerozumie. Na otázku či sa rozvedie povedal neviem? Mám mu veriť, že sa so mnou nezahráva? Alebo ma skutočne miluje? nie je to pre neho iba mimomanželský úlet?Sú všetci muži svine? Ked sa zahrávajú a klamú manželku aj milenku. Na mieste milenky nechcem zostať, strašne to raní že nemám pre neho hodnotu.Prosím ak máte podobné skúsenosti napíšte.

lenk

všetci muži nie sú taký slabosi, poznám veľa takých ktorí sa rozviedli, do manželstva vstupovali veľmi mladí a väčšinou to bolo ked sa prihodilo dieťa, poznám aj takého ktorého dieťa nebolo jeho a po roku sa rozviedol, muž nieje slaboch ak sa rozvedie ked miluje inú a dokáže sa aj po rozvode postarať o deti to nieje problém, poobzerajte sa vo svojom okolí či takých mužov nepoznáte, ja poznám a dokážu sa pozstarať a mať vzťah aj s detmi z jedného aj z druhého manželstva, A čo názor natoto: Je lepšie sa rozviesť alebo žit v manželstve len z povinnosti? z tradícii? z predsudkov? bez lásky?Alebo si urobiť poriadok v živote, aby boli obe strany spokojné.

ethel

Bože ako sa to zle číta,keď si predstavím,že by sa ma to týkalo.Toto nedokážem pochopiť.Čo niekomu patrí je pre mňa tabu a vždy aj bolo.

rarara

ja sa stretavam so zenatym chlapom.milujeme sa spolu,proste randime atd.nikdy som po nom nechcela aby sa rozvadzal a ani si to neprajem,takto mi to vyhovuje a som maximalne spokojna.

flahocel

Zenaty chlap ti bude lasku slubovat, kym sa bude s tebou milovat v posteli,si taka sprosto naivna, ze si vazne myslis, ze opusti svoju zenu, deti a veris jeho slovam, ze si nerozumie s manzelkou? Potrebuje zmenu, a ty mu ju poskytujes a jemu ide iba o sex, to len ty si bezhlavo zalubena.Co keby si skusila hladat medzi slobodnymi muzmi a nenicila manzelstvo?

jannaa

z vlastnej skusenosti viem, ze od manzelky neodide, a ak ano, tak potom Ta ma uprimne rad, daj mu ultimatum a uvidis ako Ta ma rad, vela stastia

karco_

myslim, ze takemu chlapovi bude v provom rade zalezat na tom aby si dal dohromady manzelstvo. takze sa moze lahko stat, ze si to doma s manzelkou urovna a tebe poviem zbohom.