poradte mi

Veronika426

To by sa to malo upraviť samo po čase. Mne sa to upravilo po 2-3 rokoch,a ked som zacala mat sexual. styk,tak sa mi to zas na chvilu pokazilo,ale len na 3-4 mesiace,tak sa neboj.Ale ak to mas uz velmi dlho,tak si radsej zajdi ku gynekologovi.

aaja

No ahoj mam 23 rokov,som vydata ,nepravidelnu menstruaciu mam stale ked mi nedosla menstruacia 5 mesiacov tak som mala vyvolavacky bola som vysetrena ,tak mi lekarka poradila nech zajdem na endokrinologiu sa vysetrit,tam mi zistili zvecsenu stitnu zlazu,a este zvyseny prolaktin bola som liecena liekmi asi rok menzes mi chodil ale aj tak nie pravidelne myslim tym ze som nemala vzdy rovnaky cyklus,potom som vysadila lieky,stitnu som mala ok.Neskor sme odisli do zahranicia myslela som si ze namna bude posobit ine prostredie ale som mala menzes poriadne pol roka a odvtedy som dostala len asi tak 3 krat do je dalsi pol rok.Chcem vediet ci sa to da liecit nejak inac nez liekmi alebo ci existuju nejake vytaminy na upravu hormonov,lebo by sme chceli mat aj babetko a bojim sa ze ci som v poriadku ze ci budem moct mat deti.Dakujem za rady.

ahoj

neviem ci si uz bola na gynde,ale ak nie tak tam zajdi,nepises ani kolko mas rokov a ani ci si uz mala pohlavny styk.....napis nieco viac, lebo tak sa ti neda poradit :-)