mam mu kupit nieco na narodeniny ?

Príspevok v téme: mam mu kupit nieco na narodeniny ?
senoritaaa

mame to tak,mali sme spolu vyrocie a o tyzden na to som mala narodeniny. na vyrocie mi dal darcek, ale na narodeniny nie.vraj mi nieco objednal z netu, asi 3 veci ,ale zial uz druhy mesiac neprisli( a ani nepridu) a potom ho ani nehlo.jednoducho podla mna je to blbe. su to 2 rozdielne veci,nie? nedavame si vkuse darceky,nepotrpim si na to aby som bola vkuse obdarovana od neho,ale toto sa ma dotklo.on ma onedlho narodeniny a ja rozmyslam,ze mu tiez nedam nic, pretoze darceky kupujem len ludom kt. mi tiez nieco kupili a riadim sa aj cenou za kolko mi to kupili. ci ja budem zase blba,ze som mu nic nedala?neviem co mam robit ale mam pocit,ze z toho vyjdem ja ako ta najhorsia...:(

soffa

to je trosku blbe,ze ja ti nic nekupim bo ty si mi nic nekupil.ja viem nezachoval sa spravne,ale obdaruvanie nie je o tom,ale o radosti,ze mu urobis radost,.ak vies co tym myslim.ja priatelovi urobim radost hocikedy ak mam chut a viem ze mu tym urobim velku radost,lebo tym nanho myslim.a nemusi mat vobec sviatok,vies taku malickost-trebars daku knihu,co si chce kupit.

biopich

ja by som mu darcek kupila...ale by som ho pravdaze aj podpichla ze proste si cakala aspon nejaku drobnost ako nahradu za to ze nic neprislo, aspon nejaky kvietok...

s muzmi je tazko oni si tak na darceky nepotrpia a maloktory vedia vyberat darceky...

ale nerob mu teraz na prieky uvidis das mu to povies mu nieco a proste uvidis mozno za tebou dobehne aspon s nejakym kvietkom a nabuduce bude vediet...

bonn

senorita, ja by som mu normalne kupila darcek a hotovo....., no tak si nic nedostala,este nadostavas darcekov ze az......, ja som minuly rok tiez nic nedosala ani na meniny ani na narodeniny, na vianoce len drobnost....a tento rok som tiez nic nedostala, a asi ani nedostanem, na vianoce sme sa dohodli ze si tiez nic nekupime.jednoducho nastali rodinne problemy a nemoze si to priatel dovolit...., ale ja som mu vzdy kupila darcek, vzdy neico dostal aj ked nejaku hlupost.....a nikdy som neriesila, ci mi neico dal.....,predtym ked si to mohol dovolit tak ma obdaroval vselicim moznym aj mimo sviatkov..., teraz ked sa neda tak sa neda......, neries to, vobec neide o to hmotne, ja viem ze je pekne dosrat darcek, pochvalit sa nim pred kamaratkami, ale co mas z toho? lepsi pocit?podla mna by si mu mala normalne kupit nejaky darcek a nehrat sa na urazenu...., darceky su o tom aby sme niekoho potesili, jemu to jednoducho nevyslo a hotovo, vztah predsa nie je zalozeny na darcekoch ale na niecom uplne inom.....

senoritaaa

akoze... ja mu nechcem zle...zase sprava su ku mne pekne.. obcas sa pohadame ochvuilu udobrime.
no toto ma tak dorazilo,ked mi nedal nic na narodeniny ani ziadnu malickost.....ja to beriem ako dolezitu vec... :(

a tou rodinou to poznam velmi dobre...

usiko

senoritaa,
'na tvojom mieste by som spravila to, co si napisala v teme...chlapec bude mat narodky a nic by som mu nedala, povedala by som, ze som objednala z netu, ale nic nedoslo.....

...to ako sa sprava je neucta voci tebe, neschopnost vzit sa do tvojich pocitov, a to by ublizilo aj mne......

...nie je to grloseni, ale o slusnosti.....

....ja som mala podobny "problem" s krstnou a jej rodinou, ked mi zrazu neprisli na 20-te narodeniny, s tym, ze zrazu zabudli ci ich mam v juni alebo v juli /ale v tom case oslavovali nejake stupidny gulas niekde s rodinou/...odvtedy sa s nimi nebavime, nerozpravame sa, len nevyhnutne veci /a je tomu uz 11 rokov/...a cuduj sa svete, aj ked niekomu sa to moze zdat jesitne, za tie roky sa vykrystalizovali aj ako ludia - vysvitlo ze stale nam zavideli, ze ma volali 'princezna', ze si stale mysleli, ze nas starky viac podporuje....a ze nas nenavideli...a tak.../...takze to, ze sa raz vzopries, aj ked voci priatelovi, alebo voci tzv. 'rodine' nemusi znamenat zlo...praveze sa moze ukazxat prava tvar tyk ktorych ludi.....

cajik

Tak ako si napisala tu poslednu spravu, tak si mohla napisat aj prvu.. To uz znie inak.. teda aspon pre mna uplne inak, nez si napisala na zaciatku. V tomto pripade sa ti ospravedlnujem za prilisne buzerovanie.

ahoj :)

senoritaaa

no pytala som sa ho preco,lebo sam mi povedal, ze neprisli a sam nevie preco.vraj aj pisal par mailov na tie stranky, ale nic...a este mi to povie tak akoze pohodicka, vsak co.. a mne to prislo jednoducho moc luto... nie preto,lebo mi nic nedal hned v ten den okamzite..ale potom sa na to vykaslal.. a uz to akosi neriesil a ani neriesi

Deee ano tak som to myslela aj ja... (viac toho kupime ludom, ktori nas podrzia a pomozu aj pocas roku) len som to asi blbo napisala.. nieje to o lakomosti sebeckosti alebo o podobnych veciach.

lenze on na to nezabudol.. on o tom vie.. ale aj tak mi nic nedal.. :( a my si praveze nekupujeme darceky na kazdy mozny sviatok.. preto sa ma to dotklo lebo to boli moje narodeniny a nic som od neho nedostala od cloveka kt. mi je najblizsi... bol to pre neho obycajny den.jedine sme spolu vecer "oslavili" ak sa to da nazvat oslava.

co je na tom horsie:((
toto som este zabudla podotknut:

jeho,teda nas kamarat mal po mne narodeniny a moj milacik mu zorganizoval velku super "americku party"
so vsetkym co k tomu patri :(
to moja "oslava" sa ani zcasti nevyrovna tejto.. :(

fakt no.. citim sa ukrivdena a asi ma to len tak lahko neprejde...ale o tomto som mu nepovedala nic. nechcela som sa s nim pohadat preistotu