z coho to je???

Príspevok v téme: z coho to je???
xxx-x

Ahojte baby...chcem sa spytat ci ste sa s tymto uz niekedy stretli.Menstruaciu som vzdy mala normalnu sem tam mozno nepravidelnu...!Ale mala som ju normalnu.A teraz ked som dostala tak uz 2den mam vkuse najslabsiu....nikedy mam pocit ze ani nemam menzes.A neni to krvave cervene jak vzdy..ale take hnede...a nevjem preco.Bojim sa co to je???zacinam si rozne veci namyslat tak mi prosim poradte.

samotqa

Moja zlata neboj sa. Tehotna nebudes, ked si s nikym nic nemala. Jedine zeby dalsia panna maria :). Mne ked to zacina je to take ako pises a potom to prejde do krvacania a ked to konci tak je to zas jak na zaciatku. Taze pohodka. Neviem kolko mas rokov, ale raz na gynu zajst musis. Ja v tom nevidim ziadny problem. Malo by to byt samozrejmou sucastou tvojho zivota kedze si zena. A kazdy bez rozdielu pohlavia by sa mal starat o svoje zdravie. Preventiva v tomto smere je velmi potrebna.

xxx-x

lebo este mi dakto vravel ze to moze byt priznak tehotenstva..ale to si myslim ze je blbost lebo pohlavny styk som este nemala jak si dobre pametam

syma

xxx-xx - na gynekológii sa nehovorí "to sa stáva, alebo to prejde", pozri nemusí to byť nič zlé, možno si len prechladnutá, ale rozhodne tam choď, držím pästičky :)

xxx-x

supka1 - a ked bola na gynde...tak jej nieco predpisali alebo povedali ze sa to stave ze to je v poriadku ???? Ja som totiz v zivote este nebola u gynekologa....a tak.A nechcem tam moc ist.