dojcenie a lieky

Príspevok v téme: dojcenie a lieky
marar

Prosim poradte, lebo som stratila doveru v mojho lekara. Kojim trojmesacne babo a som chora - zapal priedusnice. Kasel, zapalene hrdlo a vcera teplota 38,6 po podani paralenu sa znizila, dnes som uz bez teploty. Dnes som si vypocula od mojho lekara ze homeopatika su "zle" lieky a preco ich uzivam - dala som si na bolave hrdlo homeogene9 a potom mi predpisal antibiotika AmoxiHEXAL 1000 tabs a potom kvapky na kasel Pleumolysin a na teplotu mi odporucil radsej ako paralen acylpirin. V lekarni mi lekarnicka, ktora vie ze kojim hned zrusila kvapky na kasel, ze to obsahuje kodein a odporucila paralen lebo v tehotenstve a pri kojeni sa acylpirin uzivat nesmie. tak mi prosim poradte, je to surne, ktore lieky ano a ktore nie ak kojim. aA su homeopatika take nebezbecne ako sa mi snazil nahovorit moj lekar? dakujem

ethel

Čo tak zmeniť lekára? Ja som už dávno nepočula,že by niekto odporúčal acylpirin...Čo sa týka názoru na homeopatiká-nie každý lekár má na ne kladný názor.Ja osobne ich nepoužívam a lekári,ktorých poznám tiež nie.

sisinka

podla mna by si sa mala poradit este s jednym lekarom. Clovek nikdy nevie. pokial viem tak do materskeho mlieka sa dostava vsetko co mamina spapa takze pravdepodobne vsetky lieky budu v materskom mlieku.
rada dalsieho nezavisleho odbornika ti pomoze asi najviac. prinajhorsom zavolaj aj na linku zachrany kde su odbornici cislo 0850 11 13 13. tam ti tiez pomozu