Menstruacia

Príspevok v téme: Menstruacia
papulqa

Chcem sa opytat, meska mi menstruacia, uz neviem co mam robit, ani prsia ma nebolia tak ako ma zvyknu boliet cca tyzden pred.. to ze by som bola tehotna mozem vylucit pretoze pohl. styk som nemala, lenze teraz sa liecim na zapal, candidu, brala som aj jednu tabletku, teraz neviem presne ako sa volala.. moze to byt sposobene tym? Lebo uz vazne som zufala neviem preco mi meska :( prosim poradte mi

jajkafr

papulqa
môže to byť aj z toho prechladenia neboj oni prídu a keď nie tak pôjdeš na injekciu a prídu potom :) mne moje meškajú už druhý týždeň a neriešim a tiež ma nič nebolí len kus brucho a to som si už zvykla :) a ešte jedna rada skús piť ženský čaj, daj si horúci kúpeľ a poriadne si vyhrej brucho možno dostaneš menštruáciu krstnej aj mojej sestre to pomáha na mňa nezaberá nič :( takže ja len čakám :)

papulqa

bola som prechladena, aj v poslednom case som mala riadne nervy.. u gynekologa som bola minuly tyzden, ten mi predpisal dalsie tabletky ale este som ich nebrala.. len nechapem ze preco ma vobec prsia nebolia, vzdy ma zvykli a teraz nic a kramy meskaju :( tak dufam ze mi cim skor dojdu, snad to nieje nic vazne

jajkafr

keď ťa nič nebolí tak by to nemalo byť nič vážne menzes môže meškať aj kvôli tomu, že si teraz mala tú candidu alebo nemáš v poslednej dobe nadmerný stres alebo nebola si nedávno chorá? ak si chceš byť istá že to nieje nič vážne zájdi ku gynekológovi

papulqa

ja zvyknem mat pravidelnu, len teraz nechapem, uz som rozmyslala ze aj z pocasia to moze byt, ze nahla zmena pocasia, aj mozno z toho ze tu tabletku som brala na mykozu.. len keby ma aspon prsia boleli ta som stastna jak blcha bo by som vedela ze kramy pridu ale nic vobec :( nechapem co to ma znamenat.. a bojim sa ci to nieje nieco vazne

jajkafr

ahoj tento mesiac mešká aj mne už 2 týždne a to som brala lieky na úpravu cyklu takže možno také počasie :)