Poskodene Vlasy

lochness

simka, pokial viem tak ano, vlasy by vraj mali byt celkovo co najmenej v gumicke, lebo sa tym stlacaju, ohybaju a oslabuju (co je podla mna aj celkom logicke)

Olivia

vyborny je sampon OD VICHY NA SUCHE VLASY,stoji 360 sk a je k tomu aj balzam za 440sk,je dobry,mam s nim skusenosti

edi

dobry den!chcela by som sa spytat,ze si davam narast vlasy a nie a nie aby narastli,rastu ale velmi pomaly.moze to byt tym ze mam trocha poskodene konceky?neviete od coho by mi narastli?

lea

ajojik.....ja som mala kedysi krasne huste vlasy........a je mi za nimi strasne smutno........ale mozem si za to sama pretoze stale dietujem..nejem maso...a pod....ale musi nieco existovat aby vam vlasy zhustli...proste nieco existovat musi....prosim poradte mi...dakujem

lilinka

Dobry vecer,
uz velmi dlhu dobu sa trapim s poskodenymi vlasmi...Vyskusala som uz asi vsetko: davala som si olivovy olej na konceky, davala som si pozor aby som jedla zdrave jedla a dostatok tekutin menila sampony,zakazdym trochu podstrihavala vlasy....a vysledok ziadny :(
Momentalne skusam od Dr.Theiss Pupalkový šampón. Ale Este vieac sa mi mastia vlasy a konceky mam poskodene stale -ziadna zmena k pozitivnemu...
Prosim poradite mi???Uz fakt neviem co mam robit, vyzeraju hrozne...

lubo

moze to byt problem s nedostatkom alebo prebytkom proteinov v tele a zlym pitnym rezimom. skus sa zamysliet ako zmenit pristup k jedlu a pitiu. ak chces poradim ti aj osbne ale ozvy sa mi na mail lubomarjov@yahoo.com