som asi iny

aluska

jeanny suhlasim s tebou..ja mam tiez taku kamosku, proste uplne na nu chlapi letia jak neviem co...vyzera uplne normalne..ziadna barbie
a o sebe si tiez myslim ze nevyzeram az tak zle a nikdy som nezazila nieco take, aby za mnou prisli aj 5 chalani za vecer ako za nou
ale asi to bude o nejakej charizme...ako sa clovek tvari, usmieva, ako sa dokaze nevizane zabavit, aky je mily..a priom ona vobec neni nejaka povolna ani nic take

jeanny

su ludia ktori nemusia ani pohnut prstom a opacne pohlavie sa nanich vkuse lepi

ty ani ja zjavne do tej skupiny nepatrime :( zacinam mat pocit ze je to fakt len nejakym vyzarovanim, nemyslim tym krasu alebo osobnost a vyrecnost, proste nieco podvedome co sa neda opisat a nikto o tom ani nevie

theoleander

ešte som nestretla sa s tým že nikto niekoho nechce, aj Teba chcu dddddd vela si vymýšlaš podla mna desire a ako vyyeráš? je niečo na tebe čo TA trápi a cítiš to ako nedostatok? možno ani nechceš žienku možno miluješ chlapov? asi k svojej povahe si hladaj .....

kolko si už toho vyfantaziroval tu aj to patri k tvojej práci?

a si fakt iný?vieš to o sebe tak si nehladaj kamošku nemá to zmysel

tuziaci

theolander mas pravdu ale ja nechcem nejaku zensku pobehlicu len preto aby som nejaku mal ale ja verim ze si najdem normalnu nechcem zensku jak maju moji kamarati ze kazdy s kazdim to nemusim

theoleander

hm.... možno to čo očakávaš a čo ponúkaš nie je v harmonii hm?

neexistuje že žiadnej sa nepáčiš to je vylučené,možno málo robíš preto niečo len čakáš bud aktívny.

možno ktorej sa páčiš sa Ti nepáči a opačne,možno si náročný?

určite sa Ti stalo že niektorá javila záuje o Teba a Tebe nebola podla vkusu však?

majo 88

chlapci maju pravdu pokial neotvoris usta a nebudes sa snazit tak ziadna nedojde sama a ked napr nevies balit babu tak staci ked budes kecat o hocicom hlavne nech ju niecim zaujmes a povie si no super sa snim keca mozno by to slo aj dalej a ked este zbada ze na sebe makas tak aj to o ceny tak ako som ti pisal uz raz vela citaj hocico knihy noviny atd...

Trdielk0

hormon úplna pravda.. ja som to spravil tak isto.. volakedy by ani bicykel o mňa neopreli :).. potom som zmenil imidž, začal som cvičiť, starať sa o seba.. a teraz je to úplne iné.. dodalo to sebavedomie.. vidieť na babách že je väčší záujem.. skús to aj ty.. ale nečakaj že ženské budú same behať za tebou.. tie si skôr povedia "hm ten je fešak.. určite má fráju.. a aj keby nemá, určite ma nebude chceť".. jak každá ženská :D..

hormon

suhlasim s Majom, zacni sa starat o seba viac, sportuj, najdi si cas na fitnesscentrum, spoznavaj ludí, pretoze ludia = moznosti, chod plavat, vyzeraj frash, budes mat vacsie sebavedomie, behaj vecne usmiaty a rozdavaj radost, uvidis ze to funguje kamarat, len hlavu hore =)svet je plny možností, rob pre seba niečo, vraví sa, že najprv musíme milovat seba, potom mozme inych. Tuto vetu pochop po svojom, si človek, mas rozum, staci sa okolo seba rozhliadnut, je toho vela kamarat =) prajem ti spravny krok do zivota a neboj, aj laska pride...