som asi iny

majo 88

tuziaci no mas co robit 135kg je vela aj ked mas 190cm vysku odporucam ti ist do fitka a stacionarny bicykel a to aspon 40 min 4 krat do tydzna plus cviky s cinkami na spevnenie tela dalej musis zacat plavat aby si nabral trochu kondicku a vo vode sa ponatahujes a ta ta aj pomasiruje neskor ked das dole 20 kg musis zacat behavat nemozes behat inak ti odidu kolena ale odporucam ti prechadzky kazdy den aspon pol hodinu az hodinu viem ze to vyzera jak kebyze som trener ale ja cvicim sutazne silovy trojboj a mam najlepsieho trenera na slovensku tak na sebe makaj cim skorej zacnes tim rychlejsie nieco dosiahnes a este ze panu by si chcel tu ti tiez neodporucam lebo pana moze niekedy prestat v najlepsom lebo sa boji a dlho budes cakat zakial ti da a chapem ta ze nechces dat po prvy krat nejakej slapke chces to dat normalnej zene ale nemas ziadne skusenosti tak ich treba nabrat normalne chod do kurvinca niekam daleko kde ta nebudu poznat a uzisi naberes skusenosti a tej babe sa to bude pacit ze ich mas lebo by sa ti neskor mohla aj vysmiat ze mas tolko rokov a este nic nevies a to by ta bolelo a mal by si z dalsej baby strach alebo by si kaslal na ne

biopich

staraj sa o seba a chodievaj do spolocnosti... ale chodievaj do spolocnosti s usmevom a so sebavedomim a nie so sklonenou hlavou a tym ze musis za kazdu cenu uz nejaku najst ... nadvaha problem nieje musi byt problem iny...

hormon

tužiaci, ide hlavne o vyzarovanie, len sa o seba zacni starat, to je prvy krok k uspechu, obliekaj sa s trendom, kup si nejake pekne veci, tenisky, chodievaj casto do spolocnosti, spoznavaj ludi,len sa o seba zacni starat. zmeni to tvoje vyzarovanie a nezabudni rozdavat radost. Zozen si knihu Tajomnstvo pritazlivosti sŕdc... (hned ako to pojde, ziadne romany a pod., ale ciste fakty,kupis ju vsade), zmení ta to a normalne sa nad tym zasmejes, ako si tie veci co su v tej knihe mohol prehliadat.Odporucam a velmi ti to pomoze, opakujem VELMI.

tuziaci

theolander chcel by som vidiet teba ja nehovorim ze som nemal prilezitost sa zoznamit ale nemusim kundy kurevske.ja cam nornalnu babu v najlepsie pannnu neni podnienka ale vyhoda a plus ja som tiez panic a le nevidim problem bordeli su otvorene nonstop ale to ti nechapes asi co myslim a vyzeram normalne 2ruky 2nohy 2 oci penis 16cm auto byt a robim v zahranici dlhe roky naaaaano 1.90cm 135kg houk

majo 88

nato ze niekto pritahuje ludi to je o tom ako si skutocne veri ale ne ze si povie verim si proste on tomu musi verit ide to od srdca ak clovek bude pevne verit ale fakt pevne tak dosiahne vela veci napr co ja viem dojde chalan na disko a povie si a bude si verit najdem si tu frajerku tak si ju najde suvisi to aj s pevnou volou ne nadarmo sa hovori ze pevna vola vsetko zdola treba si verit sak aj ludi ktori veria v boha je im lepsie lebo veria ze im niekto pomaha a pritom im nikto nepomaha iba veria v to alebo ludia chcu lasku a akoze ju aj maju lebo v nu veria a preto sa hovori ze laska je aj niekedy slepa lebo v nu chcu verit nechcu byt sami chcu aby niekto snimi bol lubil ich boja sa ze budu sami a nebude sa im darit a tak a hladaju iba vyhovorky preco im to nejde ale problem je v tom ze si neveria

bingham

ved ja ta neposudzujem...to sa ani cez toto forum nedaaa....iba som reagoval na tvoj prispevok..., ale co ty vies...mozno aj za tebou pridu 5 chalani za vecer.......len to som chcel...peknu noc :)

aluska

bingham neposudzuj ludi podla tohto fora..nepoznas ma, nevies
ja som tu taka aka som lebo niektori ludia nemaju ani zakladne poznatky ludskeho tela a biologie..ja som tu neni na to, aby som si nasla priatelov
ale nie je to tak v mojom zivote

lost

To vyzarovanie je udajne pravda, zevraj staci naladit myslienky na pozitivne a ludia to "vycitia", sice neviem ci je to (vedecky) dokazane, ale vyzerato na to ze to nebude drahe/narocne na skusku.

Vsetobecne podla mna plati ze stastnejsi ludia si skorej najdu partnera/kamosov/spolocnost. Predpokladam ze kazdy z nas by sa lepsie citil s clovekom, co by nam robil den zabavnejsim (nemyslim s tym super kreativne vtipneho cloveka), ale cloveka co nas vie potesit, cim viac tym lepsie, alebo ten, ktory na nas neprenasa smutok, pretoze smutok nie je to co chceme, co chceme je stastie a byt stastny. Taktiez si myslim ze nalada je chytlava, teda ked je clovek vedla mna smutny, je viac pravdepodobne ze ma to neurobi stastnym (teda pokial niesom skodoradostny), ale naopak tiez smutnym, minimalne v tom, ze neviem ako mu pomoct, ale pokial ten/ta vedla mna ma velmi dobru a pozitivnu naladu, tak v tom pripade to mozno aj mne zlepsi naladu (prenos nalady), a to ma tesi, lebo sa citim dobre, ak mi je dobre :D

Sice obcas je zivot tazky a je tazke mysliet pozitivne, ale da sa to.. Staci zacat malickostou, potesit sa niecim rano, potom potesit sa niecim viac.. Aj ked idete oproti zamracenemu cloveku na ulici, tak nas to nijak extra nepotesi, teda mozno si pomyslime co je to za typka, nejaky vrah alebo co, ale ak sa aspon trosku usmeje (zas nie uskierat sa po usi na cudzieho), tak je pravdepodobnejsie, ze aj na nas sa ten usmev prenesie...

A tym padom sa stava aj atraktivnejsim a mozno chyti na seba nejaku tu pozornost spolocnosti, prave preto lebo spolocnost (alebo jednotlivec) vyhladava dobru naladu :)

bingham

aluska: mozno preto ze si prilis odmerana.....a drzis si od ludi odstup...neviem aspon mam taky pocit z teba :)))....co ale zase nie je na skodu :))))