Bolest na mieste kde je slepak

guru

dakujem vam za radu, ale ja nevim co s tym asi budem musiet ist na chirurgiu a ta123456 neboj za to sa nemusis hanbit, opcas sa kazdy sekne, neboj

babenka

ja som o takej bolesti citala na stranke o chrovnovej chorobe. vraj je to crevo,ale casto sa ta bolest zamiena za bolest slepeho creva. pretoze aj mna tam bolieva a slepak v poriadku aj vsetko ostatne je ok,tak mi jedna lekarka povedala,ze to bude crevo!! neboli to stale,len obcas picha rôzne dlhy cas..niekedy kratko,inokedy dlhsie.

mura

mna raz viezla sanitka, co som uz tu bolest v mieste slepaku nemohla zniest, a v ambulancii zistili ze to slepak neni, bola to oblicka...

123456

skoda, ze sa tie spravy nedaju mazat :D az teraz som si vsimla ,ze si chalan :D takze ovulaciu stopro nemas :D :D :D :D

123456

zapisuj si, kedy tu bolest citis.. ak to bude pravidelne v urcitych dnoch v mesiaci (najma aj ak sa jedna o dni cca 14 dni po zaciatku poslednej menstruacie), tak moze ist ovulaciu, uvolnovanie vajicka, ktoru moze niekedy tato bolest sprevadzat....

guru

To tazko nic tazke som nezdvihal a neboli to stale ja mozem normalne sportovat a nic a niekedy to picha, a pruh je mekky ale hento je tvrde, obcas