Riaditeľ Červeného nosa: Láskavý humor, ktorý prinášame hospitalizovaným deťom, má v čase Vianoc ešte väčšiu moc

Táto diskusia patrí k článku: Riaditeľ Červeného nosa: Láskavý humor, ktorý prinášame hospitalizovaným deťom, má v čase Vianoc ešte väčšiu moc
Riaditeľ Červeného nosa: Láskavý humor, ktorý prinášame hospitalizovaným deťom, má v čase Vianoc ešte väčšiu moc

Aj počas najkrajších sviatkov ostávajú v nemocniciach choré deti, ktoré nemôžu stráviť Vianoce doma so svojou rodinou. Smútok za domovom im pomáhajú zahnať zdravotní klauni z Červeného nosa, ktorí majú naplánované pravidelné návštevy v nemocniciach počas celého roka, sviatočné obdobie nevynímajúc. Vtedy je ich prítomnosť ešte dôležitejšia a vianočné klauniády sa stali už tradíciou.

Alexxs09

Zvažujem prechod od mojej súčasnej zubárky na Párovciach, s ktorej robotu som dlhodobo nespokojný, tak keď už chcem prejsť, rád by som si vybral čo najkvalitnejších testmyspeed.onl odborníkov.

sympathizetrack

What a fantastic post! The bigger events in our lives are composed of the little things that matter the most in life. geometry-lite.io