Lekár: Pitie kávy nalačno je úplne v poriadku, je však dôležité venovať pozornosť tomu, ako telo reaguje

Robertlightner

I can tell you that the amount of coffee that is beneficial for the body can vary from person to person, depending on factors such as age, weight, and overall health. Generally speaking, moderate coffee consumption, which is defined as 3-4 cups per day, is not associated with any negative health effects for most people. However, excessive consumption of caffeine can lead to negative effects such as anxiety, insomnia, and increased heart rate. As with any substance, it is important to consume coffee in moderation and be aware of your body's individual response to it. www.mysanfordchart.net

Rolko

Ja vypijem aj osem káv do obeda.Potom ešte jednu okolo tretej po obede.Ale na lačný žalúdok nikdy nepijem kávu.Chodím kardiologičke kvôli vysokým tlakom,každý rok na kontrolu,a mám aj zvýšený cholesterol,ale len trochu.A som sa doktorku pítal,kedže milujem kávu,či to nemá súvis s mojím krvným tlakom.Povedala,že po takej množstve,čo vypijem,moje ťelo je už zvyknutý,a že nech si dám toľko,koľko mi chuťí.V pohode si dám kávu nprl.v sobotu,ked som doma po obede,a idem si lahnúť na gauč,a o päť minút spím.Aj pečeňové testy mi robia dva krát do roka,sú v poriadku.Lenže ak sa ponáhľám v roboťe,a nedostaňem sa ku káve,už ma bolí hlava ako sviňa...

Emilius

No, ja som mal problémy s tým, že mne káva na lačno vobec nikdy nesadla.. a nebudem ai hovoriť to, že som nepociťoval nejaké veľké účinky kávy na mňa.... namiesto toho som presedlal na čaje.. napjprv som pil zelený čaj a teraz pijem inak celkom čaj z vyluhovaných cbd kvetov www.konopnafarmaliptov.sk .. uplne sa citim byť nakopnutý.. viac sustredeny..a tým že si to luhujem ako čajík.. nerobí mi to zle ako kava... po tomto už kavu ani neptorebujem. :-)