Onkológ: Pre pacientky s rakovinou prsníka máme k dispozícii z dostupných možností liečby len 10 %, sme doslova 10 rokov pozadu

Lupienok554

Moja svokra si presla chemoterapiou a nasledne sa jej podarilo si vybavit bio liecbu, tu znasala teda omnoho lepsie ako samotnu chcemoterapiu. no popri tej liecbe brala vseliake prirodne doplnky, ktorymi sa snazila dopady liecby proste zmiernit

klamira

clovek by sa nemal spoliehat len na jedno a v kazdom pripade v kazdej veci a zvlast si myslim, ze v otazke zdravia by sa mal snazit si ho zabezpecit co najviac, kedze bez zdravia nemame nic

christa366

A to je celkom fajn. Ako hej lieky sa brať musia, no kvitujem, že sa nespolieha teda len na ne. Akou tou alternatívou teda ešte sa lieči? Nejakými procedúrami alebo vitamínmi, vôbec neviem, čo na niečo takéto vlastne zaberá

suchanka

Presne tak, tiež mám kamošku, ktorá aktuálne prechádza touto chorobou a neviem presne čo všetko, ale tiež sa dala na alternatívnu medicínu, ktorou sa snaží zlepšiť účinky no aj zmierniť dopad chemoterapie

Lupienok554

Mozno sa to lisi aj individualne, predsa len kazdy pripad moze byt proste iny. No ci uz s prsnikom alebo bez, najdolezitejsie je predsa len to zdravie

kurajka88

Som si myslela, ze taketo rekonstrukcie sa robia az s odtupom casu, ked uz ma clovek aj ponejakom case vsetky vysledky dobre

zuzisima

povedala by som, ze rany este nemas tak celkom zahojene, takze isto na to bude este cas. ale lekar, by ti mal povedat, co ako a kedy bude najlepsie. hlavne aby si bola v poriadku

run

It took me a while to read all the failed comments, but I really enjoyed this post run3donline.com. It proved to be very helpful for me and I am sure to everyone who comments here! It's great that you're not only informed but entertained!

ZuzanaP

Dobrý deň, pred mesiacom som podstúpila operáciu, kde mi bol odstránený pravý prsník, pretože som onkopacientka. Chcem sa spýtať, kedy je možné si požiadať o rekonštrukciu prsníka, je tam nejaká lehota, do kedy je to treba urobiť?