Zbavte sa bolestí jedlom! Zázvor uľaví pri migréne, orechy pri menštruácii

Táto diskusia patrí k článku: Zbavte sa bolestí jedlom! Zázvor uľaví pri migréne, orechy pri menštruácii
Zbavte sa bolestí jedlom! Zázvor uľaví pri migréne, orechy pri menštruácii

Niektoré potraviny dokážu predchádzať vzniku bežných zdravotných ťažkostí alebo ich aspoň zmierňovať. Pôsobia totiž ako prírodné lieky. Poradíme vám, čo vám pomôže so žalúdočnými problémami, migrénou, ale aj pri bolestivej menštruácii.

huynie310201

If you have an upset stomach, honey and turmeric will be a great remedy. If you have a headache, eat pumpkin. Menstrual pain will be very suitable with wormwood. Especially you can play [smash karts](smashkartsio.com) to relieve the pain.

Hagdfr

I totally like your gave limits as the post you passed on has some uncommon information which is totally essential for me. www.dgme.us

KlaraKu

áno, orechy sú užasné z viacerých dôvodov ... je to zdravá maškrta, potravina pre mozog, skvelý zdroj omega 3 mastných kyselín atď.

Sandruska

no to som ani ja nevedela...ale aj tak objednávam rodine na Vianoce práve oriešky na svetplodu - za mňa zdravý, užitočný a hlavne chutný vianočný darček

AAlenkaa

no toto, to som vôbec netušila, že orechy môžu pomôcť tlmiť menštruačné bolesti. To aby som napísala Ježiškovi o celý pakel :D

Emma3

Mne osobne zase pomohlo jesť hemonove železo pri problémoch s menštruáciou www.globifer.sk :D mávala som extremne bolesti brucha až mi bolo na odpadnutie a toto mi celkom s tým pomohlo :D ale pekný článok, niekedy skpsim niečo z neho :)