Už teraz vám je predstava sychravých dní nepríjemná? Nie je to len oblečenie, čo vás na jeseň a v zime zahreje

Táto diskusia patrí k článku: Už teraz vám je predstava sychravých dní nepríjemná? Nie je to len oblečenie, čo vás na jeseň a v zime zahreje
Už teraz vám je predstava sychravých dní nepríjemná? Nie je to len oblečenie, čo vás na jeseň a v zime zahreje

Čoskoro príde jeseň, za ňou zima, a vonku sa citeľne ochladí. Existujú ľudia, ktorí chlad znášajú veľmi dobre. A potom tí, ktorým je i napriek niekoľkým vrstvám oblečenia neustále zima. Ku ktorej skupine sa radíte? Ak nepomáha hrubá bunda, pulóver, čiapka či šál, skúste prehodnotiť svoj súčasný jedálniček.

terria15

no vraj by sa v zime mali pit napriklad studene napoje aby sa telo trosku prisposobilo tej teplote co je vonku a lete zase naopak horuce napoje

giaome

Long ago in a small, faraway village, there was a place known as the House of 1000 Mirrors. A small, happy little dog learned of this place and decided to visit. When he arrived, he hounced happily up the stairs to the doorway of the house. He looked through the doorway with his ears lifted high and his tail wagging as fast as it could.
www.webarticlelist.com
[url=www.webarticlelist.com seo[/url]
voip phone service

laurittko

nemam rada jesen, ani zimu. Nemam rada vietor, takže na jesen a v zime som zabalena a je mi vidno iba oči. Nosim kabatiky, velke hunate šaly, čiapku (vačšinou značkovu)

alicazazrak

tiež už pozeram po nejakych kabatikoch, aby som bola moderna a štylova. Našla som par peknych na zoot, lenže nikdy som tam nič nekupovala. Aky je to obchod? Mate ho radi, alebo vas na nom niečo štve? Chystam sa tam nakupit nejake veci, tak by som rada vaš nazor