Prezidentka Zuzana Čaputová behá s ochrankou, aj v daždi! Toto je 10 pozitívnych účinkov behu na ženské zdravie

beroun1414

Tiez som zacal teraz ku konmcu zimy po dlhsej dobe behat lebo som si dlhsie rehabilitoval koleno po operacii a tiez mi kopec ludi vravelo, ze pre telo je skor prirodzenejsia chodza. Beh mi ale dava vela, vypnem hlavu a idem 25 - 30 km denne. A ked sa ozve bolest (musim si zaklopat teraz je to uz nejaky ten cas super) tak si len dam wobenzym a na druhy den mozem ist zasa. Lasku k behu si proste nevyberiete:)

ZdravyUsudok

Neviem neviem ale caputova nevyzera ani zdaleka nato ze sportuje, pride mi ako typicka zena po 40tke, sadielko na bruchu, zadku, bokoch a stehnach. Aj ked povedzme si pravdu ze su mladsie od nej co uz v 30tke maju habadej sadla všadetade ...
Ale ked sa rozhodla tak vela stastia nech sa jej podari schudnut a spevnit dane partie. Bude kočka ak sa jej to podari.
Inac suhlasim s tvrdenim ze lepsie ako beh je chodza, ta je pre telo prirodzenejsia a nenamahaju sa tak klby ako pri behu ..

marcelina78

ona fakt sportuje? mne pripada ako taka mlandra mlandrava spomalena gaucova bez kuska zivota a energie, charizmy, co melie z posledneho.