3 jednoduché tipy ako začať cvičiť a neprestať

Táto diskusia patrí k článku: 3 jednoduché tipy, ako začať cvičiť a neprestať
3 jednoduché tipy, ako začať cvičiť a neprestať

,,Musím začať konečne cvičiť!“ je veta, ktorú väčšina z nás určite povedala už nespočetne veľakrát. Nedávno som si uvedomila, že už prvé slovíčko v nej, MUSÍM, je úplne zlé a ak si budem vetu v tomto znení opakovať hoci aj každý deň, nič mi to nepomôže. A tak som sa zamyslela a spísala niekoľko jednoduchých tipov, ako s cvičením začať a neprestať. Tentokrát už naozaj!

Matej trener

Dobré ako základ. V článku uvádzam ďalšie dôležité zásady pre úspešné naštartovanie cvičenia. Viac tu: akozhodit.sk

ahjaj

mávala som problémy s chrbticou, a na rehabilitácii ma naučili niekoľko cvikov, niečo som našla na internete a podobne, ako a čo cvičiť proti bolesti chrbtice. Tak mám takú zostavu a málokedy sa stane, že cvičenie vynechám. Ani teraz, keď som chorá, nevynechávam, len robím iba tie, z ktorých mi nie je zle a nekrúti sa mi viac hlava a nerobím série po 10 opakovaní, ale iba 3-5.
Je to taká každodenná rutina, jednoducho si to chrbát žiada, keď vynechám pár dní, cítim to, chrbát ma upozorní.
Takže rovnako, ako keď si človek umýva zuby.... večer si spomeniem, že dnes som ešte necvičila, a tak to idem urobiť.