5 najlepších aplikácií na počítanie kalórií

Táto diskusia patrí k článku: 5 najlepších aplikácií na počítanie kalórií
5 najlepších aplikácií na počítanie kalórií

Ak patríte medzi ľudí, ktorí si počítajú a podrobne kontrolujú príjem živín a energetický výdaj, tak nasledujúce aplikácie budú pre vás ako stvorené. Toto sú podľa hodnotenia užívateľov najlepšie aplikácie pre sledovanie kalórií.

kbenikova

najlepšie na počítanie alebo sledovanie svojho výkonu sú určite smart hodinky, mám ich prepojené s mobilom a tak si viem sledovať moje výkony po tréningu

zuzfed

tiež si to sledujem najviac na hodinkách, je to super vec počas dňa si pozrieť, hlavne aj kroky, koľko človek vie nabehať za deň

kbenikova

aplíkácie nepoužívam, je to prehnané si myslím, stačí mi že vidím koľko som napríklad za deň prešla a spálila kalórií, to ponúkajú moje hodinky

janulka78

spálené kalórie mi ukazujú aj moje hodinky z carneo, vždy keď si zapnem nejakú funkciu pri pohybe ukáže mi presne koľko som spálila

denissa84

Doteraz som takéto tabuľky nevyužívala a ani s tým neplánujem začať. Prosto mi stačí, keď si sledujem, čo jem. Keď si jeden deň doprajem niečo hoc aj nezdravé, tak viem, že ten ďalší deň si dám niečo jednoduchšie, aby som to nejak vyvážila.

erich360

Je fajn, ked je aj ta aplikacia co najpresnejsia a obsahuje co najviac potravin. Ide o to aby v nej ludia neklamali, a zapisovali si vsetko poctivo, lebo na to moze v konecnom dosledku doplatit kazdy sam za seba.