19 tipov, ako urýchliť rast vlasov

Táto diskusia patrí k článku: 19 tipov, ako urýchliť rast vlasov
19 tipov, ako urýchliť rast vlasov

V dnešnej dobe nájdete na trhu mnoho produktov so sľubom urýchliť rast vlasov za dostupné ceny. Zároveň si však treba uvedomiť, že nie vždy sa dá spoľahnúť iba na účinky kozmetiky, ale aktívne prikladať ruku k dielu správnym zaobchádzaním a zdravou každodennou vlasovou rutinou. Nasledujúce tipy vám pomôžu udržiavať vlasy v zdraví, kondícii a urýchliť ich zdravý rast.

Gabriella_pp

Ja mam 100% ludske vlasy micro ring metodou clipinhair. sk/52-vlasy-k-predlzeniu-metoda-micro-ring-easy-loop-easy-ring :) mne to robila kamaratka, kadernicka a tu sme objednali vlasky prave. Som s nimi moc spokojna, mozem ich natacat, zehlit...

Gabriella_pp

Mne bohuzial fakt nic nepomohlo :D dorastli vzdy po ramena a konec. nechala so si predlzit a som spokojna, vlasy se vyberali spolu s kamoskou ktora mi to robila, takze spokojnost :)

Lennyx

ja si tiež myslím, že kľučova je v tomot pripade zivotosprava proste to je zaklad a hormonalna vyrovnanost lebo bez toho to nepojde nikdy a ak to chcete baby rychlo tak trebrs predlzenie je fajn a ked si date clip in alebo micro ring tak su vlasy poskodene bud vobec albeo minimalne .. ja som ich mala cez clipinhair a urobili mi to hrozne fajn s ludskymi vlasmi takze to posobilo krasne tak prirodzene

IrenkaSmolkov

Na vlasy už dlhú dobu používam práve zmienený arganový olej, je neskutočný, vlasy mám pevné a vôbec sa mi nelámu, začala som si ho pridávať aj do šampónu po kvapkách. Kupujem ho zásadne priamo z Maroka, kde k nám ho dováža www.orienthouse.sk som veľmi spokojná a určite odporúčam vyskúšať aj opunciový olej na vrásky. Pred tým som používala množstvo produktov ale teraz už iba tieto dva

Kolesarova

výborný prípravok na rast vlasov je aj arganovy olej, nájdete na www.orienthouse.sk a www.orienthouse.cz a skutočne účinkuje, maximálna spokojnosť a nemusím používať žiadnu chémiu

Kovalickova

suhlasim - zivotosprava, spravna strava a pohyb su dolezite pre vsetko, ale na vlasy je podstatny aj sampon ... Ja trebars pred svadbou som narazila na rosemont a kupila som si u nich tuhy sampon so skoricou a vlasy mi do svadby rastli pekne a odvtedy pouzivam uz len ten lebo ich mam zdrave, dlhe a nelamu sa