7 dôvodov, prečo ste stále unavení

Táto diskusia patrí k článku: 7 dôvodov, prečo ste stále unavení
7 dôvodov, prečo ste stále unavení

Cítite sa často unavení? Možno to nebude spôsobené len vaším hektickým životným štýlom. Ak to trvá dlhodobo a neprestáva ani po pár dňoch oddychu, zmene jedálnička či športovaní, pravdepodobne ide o vážnejší zdravotný stav, ktorý treba liečiť.

Rav23n

Možno moja únava vyplýva z toho, že som živiteľ rodiny, mám malé dieťa, ktoré ma budí v noci či kvôli manuálnej práci. Bol som dlho unavení z toho, že som mal nedostatok vitamínov alebo zle som podporoval imunitu... kto vie, ale ak mozem poradit, od kedy som spolu so ženou zacal brať wobenzym, imunita sa zlepsila a aj ta unava je na tom lepsie.

klamira

Ono fakt zalezi od toho, cim je clovek unaveny, nepriaznivy zdravotny stav, choroba, prepracovanost. No asi sa da povedat, ze kazdy ma raz za cas proste taky pocit prilisneho vycerpania

Jovanka

tehotenska anemia aj u mna ... teraz ju zvladam na kamoskinu radu s doplnkom captafer pre zlepsenie vstrebavania zeleza z beznej potravy bohatej na zelezo ako strukoviny, brokolica alebo telacinka

500XKA

JA MAVAM DEPKU ZO SEBA A ZO SVETA TAK CASTO AKO INI IDU NA ZACHOD…PROSTE DAKEDY TU MAM TOHO DOST A CHYTAM AZ MENEJCENNE STAVY…PROSTE CELEEE ZLE …TERAZ SA POSTUPNE VRACIAM DO ZIVOTA PODLA MOJEJ SESTRY S CVICENIM PILATES A TABATY A NAOZAJ MA TESI KED TO SKONCII A VYRAZNE MI TIEZ POMAHAJU BIO BACHOVKY A ESENCIA ENERGIA A PARFEM RADOST

igorh

Doteraz som bol stále unavený a chorý..Môj doktor mi predpísal veľké množstvo antibiotík, ktoré nezaberali. Na Facebooku som si všimol reklamu na Moringu a čítal iba pozitívne reakcie. Vyskúšal som a neľutujem, odkedy užívam každý deň jednu tabletku, cítim sa po celý deň fit! :)