Dopravné zápchy sú škodlivejšie na vaše zdravie ako ste si mysleli

LogikaNepusti

Ja mam dopravne zapchy naopak rada. Beriem to ako oddychnutie si od soferovania. Vystriem sa ponatahuhem, odpisem na mobile, ked stojim, popremyslam nad tym co budem dnes robit, zavolam niekomu atd. Samozrejme, pokial sa neponahlam. Vieme predsa kde byvaju obvykle zapchy a o ktorej hodine takze ak sa niekam ponahlame tak bud sa tam dopravime inak alebo to jednoducho prekoname :)

glam

Mňa dopravné zápchy absolútne maximálne vyčerpávali každé ráno pri ceste do práce...neuveriteľne mi dokázali pokaziť celý deň až tak že som bola nervózna. Milujem kolobežkovanie ako šport a to doslovne či už na trati cyklistickej alebo len tak okolo jazera a ked som zbala reklamu na motokolobezky.eu a ich kolobežky so sedadlami s elektrickým pohonom, tak som hneď chcela vyskúšať kolobežku ako dopravný prostriedok - bolo to tohto roku na jar a odvtedy som nepoužila auto a ani MHD na cestu do práce. Jazdím výhradne elektrokolobežkou a je to paráda - je pohodlná, spratná, nepotrebujem pátrať po parkovacom mieste a ešte sa aj hýbem